Начало на майнинг,препоръки и съвети

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Начало на майнинг,препоръки и съвети

Мнениеот Dehumanized » 06 Яну 2014, 13:54

Здравейте,

тъй като съм нов, четох,рових се из форума и изникнаха следните въпроси на които не можах да намеря отговори (ако някъде има отговори моля оставете препратки)

1 Майнинг на лайткойн : каква конфигурация може да се направи с примерно 5 000-7000 лв/производителност/възвращаемост 3-4-5-6 месеца-година?
2 Cloud mining - от четенето в нета останах с убеждението, че е постоянно инвестиране, т.е. закупуване на още и още майнинг мощност и така се влиза в една спирала която горе долу те държи на почти нулеви печалби
3 Съвместна майнинг операция - предвид голямата несигурност и волативност риска не е ли много голям, правейки това начинание обречено още от самото начало ?

Благодаря за вниманието
Dehumanized
 
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Яну 2014, 12:05

Re: Начало на майнинг,препоръки и съвети

Мнениеот crab » 06 Яну 2014, 14:02

2. Ами зависи как прецениш нещата, според мен тук тънкостта е да извличаш дивиденти и в даден момент да си продадеш дяловете на плюс. Така за определено време си взимал "лихви" + печалба от акциите. Риска си го има, не знаеш на каква пирамидака можеш да попаднеш :)
3. имам едно златно правило което може би го знае всеки - "орташката работа..." ;) Тези неща се правят с бизнес партньори с които имаш вземане даване, не ей така да се изръсим 5-10 души да купуваме едно нещо. Единственото съвместно което си струва е обща поръчка на хардуер, че за количество често има отстъпки.
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София


Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin