Може ли човек да си наеме трейдър?

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Може ли човек да си наеме трейдър?

Мнениеот hri$to » 16 Фев 2021, 12:39

Здравейте на всички,

Като пълен лаик по темата съм любопитен ако някой от вас може да сподели опит за нещо. Не съм попадал на такава информация и затова питам тук. Би ли могъл човек, който иска да инвестира в търговия с криптовалути да си наеме някакъв борсов агент (или както там се казва такъв вид специалист), който да прави покупко-продажби и да търгува криптовалута вместо него? Определено има доста хора с възможности, които имат някаква сума, които биха заделили за такъв вид дейност, но нямат собствени познания в сферата да се занимават лично с това. Разбира се говорим за сигурен и проверен вариант със скючване на договор и така нататък, при който възможността да си дадеш парите на някой измамник са сведени до нула. Разбира се говорим за вариант, при който си заплащаш определена такса за услугата а не да търсиш някакъв ентусиаст, който ще го прави безплатно.

Благодаря предварително за информацията.
hri$to
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Фев 2021, 09:27

Re: Може ли човек да си наеме трейдър?

Мнениеот niki » 16 Фев 2021, 12:54

Мооже.
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Може ли човек да си наеме трейдър?

Мнениеот upuHka » 16 Фев 2021, 13:45

От мен да знаеш: само дедовия се увеличава в чужди ръце.
нищо не е вечно..
Аватар
upuHka
Spammer
 
Мнения: 182
Регистриран на: 02 Дек 2013, 14:28

Re: Може ли човек да си наеме трейдър?

Мнениеот hri$to » 16 Фев 2021, 13:49

Да. То ми беше ясно, че има такава опция Ники. Иринка, също е права, че е много рисково такова начинание да довериш ей така едни пари в чужди ръце. Ще съм благодарен ако все пак има някой, който може да сподели личен опит в тази сфера и да даде насока към надеждна фирма или трейдър. Любопитен съм и на какъв принцип е заплащането за такива услуги. Примерно ежемесечно ли е или е на някакъв процент от евентуалната печалба (все пак дано да е печалба де :lol: )?
hri$to
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Фев 2021, 09:27

Re: Може ли човек да си наеме трейдър?

Мнениеот s0ngangel » 16 Фев 2021, 13:57

Ще цитирам какво написа преди почти 4 години един друг колега от този форум:
"Следиш трендове, правиш анализ, чертаеш графики по цяла нощ. Накрая излиза някакво китайче, казва нещо и всичко отива по дволите"
Доколко анализите приложими във форекс търговията са приложими при криптовалутите е спорен въпрос.
Кой трейдър можеше да предскаже какво ще изцепи Мъск и как това повлия на търговията? Утре ще се събуди спал накриво, ще тегли в туитър една майна на БТЦ и всички графики отиват в кофата.
Ами ако вдругиден пък Зукърбърг на инат на Мъск изцепи нещо?
Просто при толкова лесно манипулируем пазар като криптото си е чиста проба късмет дали ще уцелиш покачването или дропа.
s0ngangel
 
Мнения: 72
Регистриран на: 18 Мар 2017, 16:06

Re: Може ли човек да си наеме трейдър?

Мнениеот farmdve » 16 Фев 2021, 14:21

Наскоро потребител trader си предлагаше услугите.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Може ли човек да си наеме трейдър?

Мнениеот hri$to » 16 Фев 2021, 14:25

Аз също съм на мнение, че тази търговия е почти непредвидима и работата е почти на късмет. От тази гледна точка един трейдър едва ли може да предскаже повече от всеки нормален човек кое накъде ще тръгне. По скоро идеята ми беше, че един такъв трейдър ще има познания по това как се правят покупко-продажби, как това да стане безопасно, как да стане при най оптимални такси и така нататък и така нататък. Демек тънконстите в занаята. Неща, които един обикновен човек не ги знае и няма време и възможност да ги научи. Някой, който има средства да инвестира, но не и познания да го направи. Разбира се наясно съм с това, че като се съберат един с пари и един със знания, съвсем не е 100% гаранция за успех.
hri$to
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Фев 2021, 09:27

Re: Може ли човек да си наеме трейдър?

Мнениеот hri$to » 16 Фев 2021, 14:30

Между впрочем честит ни нов рекорд. Най-накрая курса успя да закове 50к. Докъде ще стигне знае само звездоброеца Алена :D
hri$to
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Фев 2021, 09:27

Re: Може ли човек да си наеме трейдър?

Мнениеот andrewiztel » 16 Апр 2021, 12:53

Може, но както всяко едно нещо си има рисковете. Дори и да си разбира от работата, не се знае кога може всичко да се обърне. Моят съвет е да започнеш сам, ако, разбира се ,имаш достатъчно свободно време и финаси. Има доста места от където можеш да прочетеш, да научиш и да започнеш да инвестираш. Отделно за анализи на - форекс брокер или на други брокери, бих те посъветвал да прегледаш trusted-broker-reviews.com, защото има много полезна информация.
andrewiztel
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Апр 2021, 12:22


Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin