Пазаруване онлайн с крипто?

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Пазаруване онлайн с крипто?

Мнениеот Rangestormer » 16 Дек 2020, 20:22

Колеги, какъв е най-изгодният вариант биткойните да се използват за пазаруване онлайн? Видях, че има няколко варианти за “крипто дебитни карти” като Binance и други, но доколкото четох във форума чрез Кракен към icard би било по-изгодно.
Има ли някакъв по-оптимален вариант, който пропускам? Може и към paypal, ако има вариант.
Rangestormer
 
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Дек 2020, 20:16

Re: Пазаруване онлайн с крипто?

Мнениеот jamesdavidso » 16 Дек 2020, 21:08

Зависи какво искаш да пазаруваш. Лично аз не смятам, че коя да е от крипто картите си заслужава, но ако държиш и без друго крипто в Coinbase или Binance, са ОК. Не ми харесва Crypto.com, имам и Wirex, от доста време не съм я ползвал. Не обичам да си харча криптото, само за закупуване на VPN, разни събскрипшъни, някой и друг лиценз, и т.н.
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 369
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Re: Пазаруване онлайн с крипто?

Мнениеот Rangestormer » 20 Дек 2020, 22:08

jamesdavidso написа:Зависи какво искаш да пазаруваш. Лично аз не смятам, че коя да е от крипто картите си заслужава, но ако държиш и без друго крипто в Coinbase или Binance, са ОК. Не ми харесва Crypto.com, имам и Wirex, от доста време не съм я ползвал. Не обичам да си харча криптото, само за закупуване на VPN, разни събскрипшъни, някой и друг лиценз, и т.н.


Благодаря за включването! Каква е причината да не сте доволен от Crypto? Какви такси и комисионни сте имали на един от двата варинта?
Rangestormer
 
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Дек 2020, 20:16

Re: Пазаруване онлайн с крипто?

Мнениеот jamesdavidso » 27 Дек 2020, 00:05

Rangestormer написа:Благодаря за включването! Каква е причината да не сте доволен от Crypto? Какви такси и комисионни сте имали на един от двата варинта?


Притеснява ме класическия и познат подход "pay for love" на Crypto.com - с плащане на купища пари за интеграция и промоции. Не казвам, че грам не стават. Примерно имаха 0% такси за покупка на крипто с кредитна карта до 30 септември, което е супер. Също предлагаха 10% отстъпка при покупки в Lidl и Кауфланд, това също беше ОК. Проблемът лежи в CRO токена, който замести стария MCO и им позволи да напечатат МНОГО пари от нищо. Също така, за под 3 месеца цената на CRO падна тройно, а това е валутата, в която си получаш бонусите. И какво ще стане ако спрат да си плащат? Shady AF... :mrgreen:
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 369
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52


Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin