Стока срещу Коинти

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Re: Стока срещу Коинти

Мнениеот 2GOOD » 30 Дек 2018, 00:00

vlado_tam написа:Плана ми в опростен вид:

1. Продавам един килограм сирене срещу "крипто валута" няма значение името.
2. Веднага продавам валутата и получавам " Кинти"
3. Изключение бих си купил офис консумативи или нещо друго но веднага.


За целта можеш да ползваш услуга като BitPay имат различни модули за онлайн магазини, както и POS. Обявяваш си цена в Лева/Евро или какъвто фиат ползваш и те автоматично ти смятат биткойните, съответно в банковата сметка влиза избраната от теб валута. Преди имаха опция и процент от сумата да си остава в крипто - пълна свобода. Мисля, че взимаха 0.5% или нещо такова.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Стока срещу Коинти

Мнениеот dob » 30 Дек 2018, 11:47

...еми да - това е най-логично при тази воалитност, но освен, че ще се спести малко от транзакции на купувача и че ще си навлечеш още един чейн /брънка/ в биснес-веригата, което си е минус, друго не виждам какво ще изгубиш!

ОБАче

ОТ МАРКЕТИНГОВА ГЛЕДНА ТОЧКА ТОВА МОЖЕ ДА Е НАЙ-УСПЕШНИЯ БРАНД СРЕД ТРЕЙДЪРИ, МИНЬОРИ, ХАРДУЕРИСТИ И ДРУГИ ИСТИ И ДА СТАНЕ КРИПТО-СИРЕНЕТО НА ВЕКА! :D

..и едно +-че: по-лесно ще се търгува извън БГ
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: Стока срещу Коинти

Мнениеот drakts » 07 Яну 2019, 14:11

Здравейте ,
за да не отварям нова тема , мен ме интересува точно същия въпрос , знаете ли още платформи за заплащане с крипто , bitpay е доста добре но приема само BTC и BCH , освен това при мен не е онлайн а е POS и ще трябва да инсталирам портфейли или пасарели за разплащане на устройствата на сервитйорите ( пуши ми главата , но съм решил твърдо да го направя ) . Всяка помощ ще е добре дошла , благодаря предварително .
drakts
 
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Ное 2017, 08:53

Re: Стока срещу Коинти

Мнениеот danisapfirov » 07 Яну 2019, 14:30

Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Предишна

Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Spenchoni, svetlim, viniamin