здравейте колеги и моля за малко съдействие!!!

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

здравейте колеги и моля за малко съдействие!!!

Мнениеот lochesco » 07 Фев 2018, 19:50

Колеги здравейте нов съм в начинанието и искам малко повече инфо,решил съм да закупия копач за 7000лв,интересува ме колко доходи ще ми допринасия на месец!!!
Спецификации:

Видео карти - 6 х MSI RX 570 ARMOR 8G OC
Дънна платка - Asrock B250 GAMING K4
Процесор - Intel Celeron G3930
Памет - 4GB DDR4 2400Mhz
Диск - 120GB SSD
Захранване - 2 х 750W

Скорост и консумация:

• Скорост Ethereum: 160 - 175 МХ/с
• Скорост Decred: 4000 - 4500 МХ/с
• Скорост Zcash, Bitcoin Gold: 1680 МХ/с
• Консумация на ток: 1000 - 1100W


Ethereum, Zcash, Monero, Bitcoin Gold, ETH, ZEC, XMR, ETC, ZCL, MUSIC, EXP, BTG, NVIDIA, 1060, GTX 1060, P106-100 6G, Gigabyte риг, ригове, копачка, rig, rigs, miner, mining, mining rig, копач, миньор, копачка, риг, ригове
lochesco
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Фев 2018, 19:43

Re: здравейте колеги и моля за малко съдействие!!!

Мнениеот Kickbanner » 07 Фев 2018, 20:03

първо май си объркал раздела
второ за тази цена тези стойности си пълен е Ъпсурд!!!!!
трето ......незнам колегите да го добавят :D :D :D
Последна промяна Kickbanner на 07 Фев 2018, 20:11, променена общо 1 път
Kickbanner
 
Мнения: 85
Регистриран на: 09 Ное 2017, 20:58

Re: здравейте колеги и моля за малко съдействие!!!

Мнениеот Kickbanner » 07 Фев 2018, 20:09

мога да ти кажа за зек на тази скорост при сегащната цена ще изкарава около 400 лв приблизително

прочети някой друг ред по форомите и ще разбереш някои неща за криптото и ще ти дойде акъла
Kickbanner
 
Мнения: 85
Регистриран на: 09 Ное 2017, 20:58

Re: здравейте колеги и моля за малко съдействие!!!

Мнениеот lochesco » 07 Фев 2018, 20:13

моля като на заек ми кажете какво да гледам кои стойности и как да разбера колко ще ми допринася на месец!!!
lochesco
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Фев 2018, 19:43

Re: здравейте колеги и моля за малко съдействие!!!

Мнениеот Kickbanner » 07 Фев 2018, 20:18

lochesco написа:моля като на заек ми кажете какво да гледам кои стойности и как да разбера колко ще ми допринася на месец!!!


ако беше чел поне малко нямаше да питаш това ,ако беше чел поне малко щяха да ти обърнат внимание има достатъчно теми в този форум да ти дадът отговор на твойте въпроси ЧЕТИ тази тема viewtopic.php?f=8&t=1125 и вече ако имаш затруднения по други въпроси питай
Kickbanner
 
Мнения: 85
Регистриран на: 09 Ное 2017, 20:58

Re: здравейте колеги и моля за малко съдействие!!!

Мнениеот btc2usd » 07 Фев 2018, 23:56

Можеш да използваш този сайт за да сметнеш ориентировъчно колко би могъл да изкараш - whattomine.com
Не съм запознат със AMD картите изобщо, но на този линк ако са верни скоростите можеш да видиш колко ориентировъчно ще правят специално твоите карти със коя валута точно и колко ще харчат http://bit.ly/2GV0S3w
btc2usd
 
Мнения: 12
Регистриран на: 12 Юни 2017, 22:12

Re: здравейте колеги и моля за малко съдействие!!!

Мнениеот Metamorph » 08 Фев 2018, 08:29

Kickbanner написа:първо май си объркал раздела
второ за тази цена тези стойности си пълен е Ъпсурд!!!!!
трето ......незнам колегите да го добавят :D :D :D


Трето - тия думички в края на питането ти ,с каква цел са тук? "Ethereum, Zcash, Monero, Bitcoin Gold, ETH, ZEC, XMR, ETC, ZCL, MUSIC, EXP, BTG, NVIDIA, 1060, GTX 1060, P106-100 6G, Gigabyte риг, ригове, копачка, rig, rigs, miner, mining, mining rig, копач, миньор, копачка, риг, ригове"

-----------------
Абе тия обяви не са ли за хора дето имат пари ,а нямат време да си направят сами копачка?
Не бих дал премия заради туй, че някой решил да ми сглоби копач от най-евтини компоненти и да ми ги продаде с надценка ,все едно кой знае какво направил. Не беше ли якото да изкарваш пари с минимум вложения?
Metamorph
 
Мнения: 395
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 12:02

Re: здравейте колеги и моля за малко съдействие!!!

Мнениеот marincho » 08 Фев 2018, 14:48

Тия думички накрая са му таговете. Гугъл да си ги намери.
А цялата тема е просто заобикаляне на правилата на форума - човека няма право да пуска обяви, и го прави по този начин, като и дава линк към обявата си в продавалника.
Нормалното нещо, което трябва да се направи - триене на темата и бан по IP(не че помага особено).
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: здравейте колеги и моля за малко съдействие!!!

Мнениеот filchef » 08 Фев 2018, 20:28

marincho написа:Тия думички накрая са му таговете. Гугъл да си ги намери.
А цялата тема е просто заобикаляне на правилата на форума - човека няма право да пуска обяви, и го прави по този начин, като и дава линк към обявата си в продавалника.
Нормалното нещо, което трябва да се направи - триене на темата и бан по IP(не че помага особено).

Обявата е изтрита но потребителят не е баннат защото може да е прекопирал поради неразбиране директно обявата в която ги имаше тия тагове.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49


Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], filchef, ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin