Идея за стартов rig...

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Re: Идея за стартов rig...

Мнениеот Kickbanner » 25 Яну 2018, 10:33

Kurabarov написа:Не искам да ги слагам по дъното, цитираното дъно е с 6 слота, което е красиво, но не практично.
В крайна сметка и на него могат да се закачат отделно, но заслужава ли си цената му :think:



Edit:



За 580 ме притеснява в един момент да не се окаже, че картите ще станат недостатъчни и в средата на "плана", да се наложи да се подменят с по-мощни.

Edit 2:
Всъщност съм се заблудил, цената на дъното е безобразно евтина, така че може и с него.


Ако търсиш за по голяма бройка има но картите трябва да са микс от амд и нвидия ако не ползваш линукс но и цената не е такава а в момента е бая висока
Kickbanner
 
Мнения: 85
Регистриран на: 09 Ное 2017, 20:58

Re: Идея за стартов rig...

Мнениеот nik » 25 Яну 2018, 11:22

Kurabarov написа:Не искам да ги слагам по дъното, цитираното дъно е с 6 слота, което е красиво, но не практично.
В крайна сметка и на него могат да се закачат отделно, но заслужава ли си цената му :think:

Edit:

За 580 ме притеснява в един момент да не се окаже, че картите ще станат недостатъчни и в средата на "плана", да се наложи да се подменят с по-мощни.

Edit 2:
Всъщност съм се заблудил, цената на дъното е безобразно евтина, така че може и с него.


Имам налични дъна(3бр. останаха) GIGABYTE H110-D3A, с оставаща гаранция 30 месеца към Бг вносител. Чисто нови са, не са включвани, пускани... 2цената е 220лв., налични в София. Ако искаш може и процесор G3930 за 72лв.
nik
 
Мнения: 22
Регистриран на: 25 Мар 2017, 12:45

Re: Идея за стартов rig...

Мнениеот Kurabarov » 25 Яну 2018, 11:37

Нормално, света полудя по копането.
10 години се чудя, досега можеше да съм на +.
10 години страх, че ще се срине всичко и ще съм на загуба...
Сигурно ще се срине някой ден, но защо да не пробваш, къде ли не си загубил 5 бона.
Kurabarov
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Яну 2018, 16:43

Re: Идея за стартов rig...

Мнениеот SSV » 25 Яну 2018, 13:09

Здравейте колеги. Какво мислите дъно - Mining Mainboard, Starall LGA 775 DDR3 8-PCIE SATA Mining Motherboard+8pcs PCI-E Extender Riser Card For BTC Eth Rig Ethereum 8 GPU? В Амазон е 120 лири с райзерите.
SSV
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Яну 2018, 19:08

Re: Идея за стартов rig...

Мнениеот vladi246 » 25 Яну 2018, 13:50

Дъна основно ползвам

ASRock Intel H110 Pro BTC
biostar tb250-btc pro

Нямам проблем, каквото им сложиш го виждат и просто работи
vladi246
 
Мнения: 61
Регистриран на: 28 Авг 2017, 00:15
Местоположение: Лондон

Предишна

Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin

cron