Bitcoin wallet

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Bitcoin wallet

Мнениеот onlyasked » 10 Яну 2018, 14:04

Здравейте прочетох доста теми но така и не можах да избера къде да си направя bitcoin wallet.
Много бих се радвал ако ми помогнете и ми кажете къде да си направя bitcoin wallet .
P.S нов съм в тази област
onlyasked
 
Мнения: 6
Регистриран на: 10 Яну 2018, 01:36

Re: Bitcoin wallet

Мнениеот filchef » 10 Яну 2018, 15:13

viewtopic.php?f=3&t=3145#p33103
Тук можеш да намериш някой онлайн портфейли но не те съветвам да ползваш онлайн портфейл щото сайта винаги може да изчезне с биткоините ти .Най добре десктоп портфейл ако имаш бърз компютър с много дисково пространство можеш да ползваш официалния Bitcoin Core портфейл ако не като мен някой по лек като Електрум - аз ползвам него + хардуерния Леджер - информация за Електрум можеш да намериш във нашия форум viewtopic.php?f=6&t=3465
Темата ще я преместя в раздела за начинаещи.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Bitcoin wallet

Мнениеот onlyasked » 10 Яну 2018, 19:24

filchef написа:https://bitcoinbg.eu/forum/viewtopic.php?f=3&t=3145#p33103
Тук можеш да намериш някой онлайн портфейли но не те съветвам да ползваш онлайн портфейл щото сайта винаги може да изчезне с биткоините ти .Най добре десктоп портфейл ако имаш бърз компютър с много дисково пространство можеш да ползваш официалния Bitcoin Core портфейл ако не като мен някой по лек като Електрум - аз ползвам него + хардуерния Леджер - информация за Електрум можеш да намериш във нашия форум viewtopic.php?f=6&t=3465
Темата ще я преместя в раздела за начинаещи.

а да те попитам jaxx добър wallet ли е ?
onlyasked
 
Мнения: 6
Регистриран на: 10 Яну 2018, 01:36

Re: Bitcoin wallet

Мнениеот filchef » 10 Яну 2018, 19:42

Не съм го ползвал - на времето колеги се оплакаха инцидентно че са им изчезнали коини но сякаш го оправиха тоя бъг - други колеги да кажат.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Bitcoin wallet

Мнениеот cryptobg » 18 Яну 2018, 10:37

Аз ползвам blockchain.info с до сега съм нямал никакъв проблем!

filchef написа: :text-banplz:
Колега току що получихте Бан за 2 седмици за повторно поставяне на рефералния си линк в подписа с което нарушихте 2 от правилата на форума точка 2.6 и точка 11.
cryptobg
 
Мнения: 5
Регистриран на: 15 Яну 2018, 20:47

Re: Bitcoin wallet

Мнениеот Lilkakg » 18 Яну 2018, 14:13

И аз залагам на блокчейн. Удобен и сигурен
Lilkakg
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Яну 2018, 02:15

Re: Bitcoin wallet

Мнениеот filchef » 18 Яну 2018, 14:29

Той и MT-Goks на времето беше най голямата борса и всеки казваше ,че не може да фалира но в един прекрасен ден хлопна кепенци и на хиляди потребители им изгоряха биткоините и доларите така ,че всеки си решава сам какъв риск поема - блокчейна е само един сайт - винаги може да бъде хакнат твой акаун чрез фишинг сайт или смяна на DNS-и ,а и колкото и малка да е вероятноста тя съществува собствениците да духнат с биткоините на потребителите тъй като притежават мнемоничните им частни ключове.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Bitcoin wallet

Мнениеот izvestniinfo » 18 Яну 2018, 17:09

Ако искаш сигурност инвестирай в Ledger nano s Поддържа не само биткойн ами и доста други валути , като добавят и нови. Аз си го поръчах наскоро и останах доволен , като преминах на него от Jaxx. Даже успях да си взема и биткойн голд , който jaxx не поддържаше.
izvestniinfo
 
Мнения: 24
Регистриран на: 31 Юли 2017, 23:02


Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, viniamin