Помощ за стартиране

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Помощ за стартиране

Мнениеот liverpoolfan » 04 Яну 2018, 16:00

Здравейте!
Нов съм в тази сфера, но виждам че има голям просперитет и реших да започна и аз да се занимавам с криптовалути. Проучих валутите, местата на които мога да ги купя, направих си регистрации и т.н., но днес се натъкнах на един много неочакван проблем. Реших да си закупя Етереум за 50 евро от Coinbase, но ми излезе, че транзакцията не е успешна, защото не е одобрена от банката. Трябвало да звънна на банката и да попитам за проблема и да оторизирам 3D Secure покупки. Звъннах аз в централата на Експресбанк (в тази банка са ми парите), обясних им че става въпрос за покупка на криптовалути и жената ми каза да отида до банкомат, да си изкарам такъв 3D Secure - ключ и трябвало да стане. След проведения разговор отворих да прочета малко за ситуацията в България и разбрах за забраните и проблемите със сметките. Та въпросът ми е следния: Има ли някакъв вариант в който да си купя малко Етереум или Биткойн чрез Mastercard на Експресбанк? Ако няма какви са ми вариантите и какво ще ме посъветвате. Желая да закупя криптовалута за около 100лв.


П.С. Гледах и банковите преводи на пари чрез СЕПА в GDAX и Coinbase, но като разбрах какви са таксите и не ми се иска да ги плащам... Исках да опитам и с Кракен, но те временно са преустановили работата си с кредитни/дебитни карти...

Благодаря!
liverpoolfan
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Яну 2018, 15:41

Re: Помощ за стартиране

Мнениеот if4o » 04 Яну 2018, 16:06

if4o
 
Мнения: 51
Регистриран на: 24 Юни 2017, 00:10


Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, viniamin