Помощ за конфигурация

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Re: Помощ за конфигурация

Мнениеот johnkill » 29 Дек 2017, 09:01

Абе той че е супер зелен е ясно още от поста му на новобранеца ама защо го бъзикате не ми е ясно?
Кажете му истината и го оставете да си блъска главата.
1. С тая карта точно в момента теоретично се вади около 80$ на месец така че 100 лева ще ти останат НО само ако някой ти пипне биоса на карта. Дори може и повече на дуал ама това друга тема че ме мързи да пиша за втората валута. 28-29 МХ е нормално с пипана карта. Без пипане 22-24 различните типове.
провери тук колко копа - http://www.mycryptobuddy.com/EthereumMiningCalculator
2. Тоя "Супер" "Мега" "Промоционен" боклук и за игри не става дори. Сменяй харда със SSD или този го сложи като втори и си вземи за Уиндоуса бърз хард.
3. Рама за копане става ама за свестни игри не е много ОК.
4."Супер" менте захранване. Един познат с такова 750 ватово точно с такава карта като му я надух и на другия ден търчеше до магазина за свястно.
johnkill
 
Мнения: 411
Регистриран на: 24 Ное 2015, 13:23
Местоположение: Burgas

Re: Помощ за конфигурация

Мнениеот vape » 29 Дек 2017, 11:24

По моя преценка цената на криптовалутите ще се покачва постоянно в близките няколко години и това ще компенсира донякъде покачването на трудността за копане. Така че ще опитам, пък нали има и една приказка - Който рискува само може да спечели, а който не рискува със сигурност не печели, и си остава страничен наблюдател, който след години ще се тръшка и самообвинява как не е проявил малко от малко смелост.
vape
 
Мнения: 21
Регистриран на: 22 Авг 2017, 09:43

Re: Помощ за конфигурация

Мнениеот stylius » 29 Дек 2017, 11:40

Ако наистина вярваш в това, действай, но имай предвид, че единствения ти шанс е ако задържиш изкопаното до "по-добри" времена. Ти сам го каза, става дума за години, не за месеци. По-скоро си е вземи за себе си - за работа, игри, браузване или каквото там правиш с компютъра и то на цена, която можеш да си позволиш сам да плащаш. Вероятната печалба ще е след като си изплатил вече кредита.

Успех.
stylius
 
Мнения: 202
Регистриран на: 08 Юни 2017, 19:52

Re: Помощ за конфигурация

Мнениеот vape » 29 Дек 2017, 16:42

johnkill написа:Абе той че е супер зелен е ясно още от поста му на новобранеца ама защо го бъзикате не ми е ясно?
Кажете му истината и го оставете да си блъска главата.
1. С тая карта точно в момента теоретично се вади около 80$ на месец така че 100 лева ще ти останат НО само ако някой ти пипне биоса на карта. Дори може и повече на дуал ама това друга тема че ме мързи да пиша за втората валута. 28-29 МХ е нормално с пипана карта. Без пипане 22-24 различните типове.
провери тук колко копа - http://www.mycryptobuddy.com/EthereumMiningCalculator
2. Тоя "Супер" "Мега" "Промоционен" боклук и за игри не става дори. Сменяй харда със SSD или този го сложи като втори и си вземи за Уиндоуса бърз хард.
3. Рама за копане става ама за свестни игри не е много ОК.
4."Супер" менте захранване. Един познат с такова 750 ватово точно с такава карта като му я надух и на другия ден търчеше до магазина за свястно.


johnkill, благодаря за точният отговор, ще добавя SSD за уиндоуса, а още 8 рам винаги мога да добавя, само ако може да ми кажеш кое ще е най подходящото захранване в моя случай.
vape
 
Мнения: 21
Регистриран на: 22 Авг 2017, 09:43

Предишна

Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], futureworld, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, viniamin