Начинаещ в криптовалутите

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Още един новак в копаенето ...

Мнениеот mmv_97 » 09 Дек 2017, 21:58

Здравейте, първо искам да кажа, че се извинявам, ако някой от въпросите ми вече са задавани и имат отговор, но не намерих, а доста потърсих ... Тъй като от сега мисля да започвам да се занимавам с това, имам няколко въпроса.
Сега "копая" в един сайт наречен btchead , незнам колко е "достоверен", но реших да опитам там, тъй като машина в момента нямам кой знае каква, с мощно видео и т.н, а сайта използва копаене с процесор, затова избрах в него да опитам. Лошото е, че има минимум, който е 0.035 биткойна, но както и да е, вече съм на около 70% готов и смятам да опитам да си преведа някой лев като стигна минимума. Въпросите ми са:
1. Някой използва ли го и има ли наблюдения върху него ?
2. Имам виртуален портфейл в coinbase, но как стават преводите ?
3. За колко време се обработват преводите?
4. С кои банки работят ? Имам дебитна карта в ДСК. Ще върши ли работа ?
Знам, че въпросите ми са смешни за някой, но на мен не ми е ясно ... Също така ако идеята със сайта не е добра - можете ли да ми препоръчате някоя програма или нещо друго, където мога да копая поне за момента с процесор ?
Поздрави ! :)
mmv_97
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Дек 2017, 21:26

Re: Още един новак в копаенето ...

Мнениеот dob » 10 Дек 2017, 21:07

Приятел, сайт в който има :

DOUBLE YOUR BTC IN 10 HOURS - TRUSTED BITCOIN DOUBLER‎
http://www.bitcoindoubler.expert/
Automatic payout. Minimum 0.02 BTC, Maximum 10 BTC deposit. Easy to use. ‎

или нещо подобно е пълен фейк,

Май нищо не копаш, а ти крадат парите.

В древността хората търсели камък, който като се допре до нещо то щяло да стане на златно. Не ми се вярва момчетата от този сайт да са им осъществили мечтата - кат допрат твоя койн до нещо той да стане двоен, че и да ти върнат и двата! :mrgreen: и

Тъй, че по-сериозано и слез на земята, зачерви си очите с 24 часово четене на форуми и сайтове по темата, купи си една видеокартичка сложи си я в ПЦ-то и виж как стават работите, а после си сглоби ригче!!!

Със здраве,
Последна промяна dob на 13 Дек 2017, 05:01, променена общо 1 път
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: Още един новак в копаенето ...

Мнениеот mmv_97 » 10 Дек 2017, 21:33

Добре, може ли да ми предложите сайт или програма, който не е фейк и мога да копая с процесор .. благодаря :)
mmv_97
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Дек 2017, 21:26

Re: Начинаещ в криптовалутите

Мнениеот filchef » 10 Дек 2017, 22:41

Като има тема в форума не правете нова а пишете въпросите си в старата ще се превърне в хан форума с тоя наплив на новобранци ако всеки новодошъл почне да пуска теми.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Начинаещ в криптовалутите

Мнениеот dob » 13 Дек 2017, 05:12

Филчев е прав, което показва, че не четеш!

Както и факта. че пак питаш - има всичко по темите - просто се напъни малко и почети! Разбира се може и да питаш, и да коментираш, но за да ти обърне някой внимание, трябва да си проличи, че си вложил усилие и че въпросите са ти смислени.

Сега звучиш така - кажете ми как да спечеля пари - имам компютър в къщи - като теб са нада 2 милиона души само в БГ.

Айде със здраве и помни - без труд няма медец!
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: Начинаещ в криптовалутите

Мнениеот cryptoman » 18 Дек 2017, 11:13

Искам да попитам мога ли да си прехвърля биткоините от портмонето в някоя борса?
cryptoman
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Дек 2017, 10:50

Re: Начинаещ в криптовалутите

Мнениеот if4o » 18 Дек 2017, 11:34

if4o
 
Мнения: 51
Регистриран на: 24 Юни 2017, 00:10

Re: Начинаещ в криптовалутите

Мнениеот Martin_M » 19 Дек 2017, 15:42

Здравейте,

Както поменава заглавието и аз съм начинаещ, прочел много, който смята, че нищо не е късно, а е те първа началото на криптовалутите. Така, направих си регистрация в Койнбейс, верифицирах си ИД-то и въпреки хелпа на самия сайт, в който има полезна информация не мога да разбера кой метод на плащане най-добре ще сработи на нашата географска ширина.
1. Да си направя сметка в евро и да си заредя Евро портфейла. (нямам електронен подпис и ще ми се наложи да отида до банката да изпратя парите, след това да си ъпдейтна новата сметка в профила ми в койнбейс)
2. Да си направя нова дебитна карта в евро и да добавя 3Д секюрити.
Общо взето, ще се радвам,който е минал през този процес, колкото и елементарен за някой от вас, да ми даде съвет. :)
Martin_M
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Дек 2017, 15:07

Предишна

Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin