Купуване на биткойн

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Re: Купуване на биткойн

Мнениеот mybabybook » 04 Дек 2017, 18:16

Аз имам, но той в момента си е тук. И може да направи СЕПА, но само през онлайн банкирането. Имаш ли представа каква е верификацията?
mybabybook
 
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Ное 2017, 12:54

Re: Купуване на биткойн

Мнениеот svett » 04 Дек 2017, 18:20

Да си направи акаунт в Coinbase или Kraken и действайте. Верификацията нали ти казах каква е - сверяват, че е един и същ човекът който държи банковата е сметка и е регистриран при тях. Съответно вижте какви нива/лимити трябва да се верифицират според сумите с които ще оперирате - и според това какво трябва да им изпратите като документи. Обикновено отнема време.
В момента в Кракен-а много бавят верифицирането, дано в Coinbase стане по-бързо.
svett
 
Мнения: 70
Регистриран на: 13 Юни 2017, 00:20

Re: Купуване на биткойн

Мнениеот mybabybook » 04 Дек 2017, 18:35

Ясно. Ще действаме тогава.
Макар че, на сайта им никъде не видях да пише нещо за верификация.
mybabybook
 
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Ное 2017, 12:54

Re: Купуване на биткойн

Мнениеот svett » 04 Дек 2017, 19:08

Ето, освен това ще искат лични документи, скорошни фактури от битови сметки и др.

CBverification.JPG
CBverification.JPG (79.66 KiB) Прегледано 1546 пъти
svett
 
Мнения: 70
Регистриран на: 13 Юни 2017, 00:20

Re: Купуване на биткойн

Мнениеот mybabybook » 04 Дек 2017, 19:31

За личните документи не е проблем, но фактури и прочие няма да може. Дано не искат, но ще видим.
mybabybook
 
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Ное 2017, 12:54

Re: Купуване на биткойн

Мнениеот filchef » 04 Дек 2017, 21:57

mybabybook написа:За личните документи не е проблем, но фактури и прочие няма да може. Дано не искат, но ще видим.

Искат комунални сметки но вместо тях приемат и документ от кметството за постоянно местожителство - той твоя приятел не вярвам да е проблем да си извади такова - аз така направих защото всичките битови сметки се водят на майка ми - само го преведох на английски в специализирана преводаческа агенция без да го заверявам чак в София защото съм от Русе и им го пратих документа на български и английски.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Предишна

Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, viniamin