От началото до края

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Re: От началото до края

Мнениеот zigzag » 12 Окт 2017, 19:54

Metamorph написа:Най-важното: имаш ли познания по компютри?
Ако да - сядаш , четеш един ден форуми и статии и набързо вдяваш как стават нещата. Аз бях точно така. То в интернет всичко си пише. Виж ако имаш колебания дали да се захващаш въобще , тогава няколко съвета ще с ти най-от полза на първо време.
Ако пък си по-скоро ориентиран към ВиК технологиите, шивачество, градинарство или тем подобни структури, е тогава малко трудно ще ти се получат нещата. Защото преди всичко се използват компютри за копането. А както знаем (и както ми се налага често да обяснявам) компютърът не е като телевизора - да го пуснеш и да тръгне :)
Тепърва ще се наложи да учиш неща, които са били валидни преди 20 години и някои други вече съвременни . Но пък човек никога не знае коя точно занимавка ще му предизвика образование без време :)
И току виж пък покрай това придобиеш нови насоки за бъдещето си.

И след това неминуемо пък идва и психологическата гледна точка- какво ще правиш с парите, с кои пари, с колко пари, с тези сега или с тези утре... и там вече какво става с психиката... оцеляваш или умираш :) :)


Много по-бързо и лесно ще се научи човек да стане добър копач отколкото добър шивач. :mrgreen:
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

Re: От началото до края

Мнениеот avrora88 » 14 Окт 2017, 17:03

Svetli76, писах Ви на лично
avrora88
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Окт 2017, 16:23

Re: От началото до края

Мнениеот eliteware » 14 Окт 2017, 18:10

Powercolor RX 470 4GB - 906 mhz честота...наистина ли е добра карта? 1060-ка 6гб ...дава 1506?
eliteware
 
Мнения: 201
Регистриран на: 20 Юли 2017, 14:28

Предишна

Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin