Въпрос за инвестиция в майнинг?

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Re: въпрос?

Мнениеот martin » 29 Авг 2017, 04:41

С тази сума която имаш за инвестиция даже по 1 и половина BTC ще правиш на месец приблизително, на тези курсове и на тази трудност. Ако ти си плащаш тока ще ти се връзва по 1 BTC на месец, може и малко отгоре :D
martin
 
Мнения: 26
Регистриран на: 17 Юни 2017, 11:52

Re: въпрос?

Мнениеот olele » 29 Авг 2017, 10:25

Малко ми е загадка как със 60к ще докараш 1.5койна на месец ама няма да влизам в подробности
olele
 
Мнения: 211
Регистриран на: 15 Окт 2016, 15:28

Re: Въпрос за инвестиция в майнинг?

Мнениеот Flasher » 29 Авг 2017, 13:14

Земи си купи направо малко Биткойни и изчакай някой друг месец ;)
Flasher
 
Мнения: 94
Регистриран на: 01 Апр 2016, 19:25

Re: Въпрос за инвестиция в майнинг?

Мнениеот 2GOOD » 29 Авг 2017, 14:54

Flasher написа:Земи си купи направо малко Биткойни и изчакай някой друг месец ;)


Назад във времето този подход винаги е бил с най-=голямо доходност... така че може поне част от сумата да се инвестира директно в криптовалути, като препоръчвам да се наблегне предимно на Биткойн.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Въпрос за инвестиция в майнинг?

Мнениеот ianiovski » 30 Авг 2017, 20:40

И аз съм начинаещ в тази сфера и искам да попитам за сума от 5000 лв в какво е по-добре да се инвестира в копач или видео карти ???

П.С. Или е по-добре да ги инвестирам в купуването на Bitcoin и след време да ги продам на добра цена ???
Аватар
ianiovski
 
Мнения: 112
Регистриран на: 30 Авг 2017, 20:37

Re: Въпрос за инвестиция в майнинг?

Мнениеот eliteware » 30 Авг 2017, 23:14

Не се надявай на безплатни отговори...иска се четене...няма кой да ти даде хляба в ръце...ще срещнеш всекви мнения - не е на печалба вече да се копае...по добре си купи валута вместо да ги даваш за хардуер...а те си копат момците и ти се самоизяждаш защо никой не те светва....добре дошъл в света където сам се бориш за своето бъдеще...на готово се получават неща ако си плащаш като поп
eliteware
 
Мнения: 201
Регистриран на: 20 Юли 2017, 14:28

Re: Въпрос за инвестиция в майнинг?

Мнениеот izvestniinfo » 31 Авг 2017, 08:20

Купи си директно валутата и си я съхрани в някой сигурен портфейл. След това чакаш - цената ще върви нагоре.
Ако си купиш хардуера ще ти трябват доста месеци за да си осигуриш същото количество биткойни + нерви + четене какво и как да копаеш.
Аз примерно си направих комп (не специално за копаене , а за игри) . Излезе 3700 лева всичко с монитор и тн. Копая с карта , която струва около 2к лева (GTX 1080 Ti) и изкарвам 4-5 долара на ден (което според мен е смешно на фона на инвестицията). За да ти излезе сметката , с тая мойта видео карта правя около 90-100к сатошита за 24 часа(което ще пада с времето защото трудността се вдига) тоест ми трябват 3 години за да изкопая 1 биткойн....... Сега обаче вместо да взимам още видио карти или да купувам асици , които ще дойдат след месеци просто инвестирам всеки месец 10-15 процента от приходите си в валути. Дали ще е биткойн , етериум или пък лайткойн - си зависи от теб. Аз разнообразявам ако случайно нещо вземе че измести биткойна като лидер. Успех!
izvestniinfo
 
Мнения: 24
Регистриран на: 31 Юли 2017, 23:02

Re: Въпрос за инвестиция в майнинг?

Мнениеот papi92 » 31 Авг 2017, 09:44

Ако целта ти е бързо забогатяване се откажи още сега. Както е казал eliteware по-горе ще чуеш какви ли не мнения. Истината е, че това е хоби. Трябва да ти е интересно непрекъснато да ръчкаш по едни компютри, да сменяш карти, софтуери и прочие. Като го правиш достатъчно дълго ти писва и остава само мотивацията, че падат някакви пари. От както се копае биткойн избиването на инвестицията е 5-10 месеца, като изключим моментите които има големи спадове и скокове, но те са пренебрижимо малко количество.

1) Ако искаш просто да направиш едни пари всеки ден купувай и продавай с тази сума от 5к лв. Промяната на биткоин е такава, че можеш всеки ден да си с малко на печалба. Трябва следене обаче.
2) Ако искаш след 5 месеца да си направил едни пари си купи биткойн и просто проверявай по веднъж на ден какво се случва. Със сигурност ще си на печалба.
3) Ако просто си търсиш занимавка си купи копачка и се приготви за четене, четене, четене, проби, псуване, четене.
BTC: 1papi29c5HTMyFsmwVxFPKn6yfzcGPGeB
papi92
 
Мнения: 172
Регистриран на: 26 Сеп 2013, 19:20


Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, viniamin