Въпроси от начинаещ

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Въпроси от начинаещ

Мнениеот Ivaylo » 29 Юли 2017, 15:18

Здравейте,

Имам домашен компютър на който цъкам онлайн игри когато не съм на работа и имам време. Реших да копам на него когато не го ползвам.
Процесор i5 карта GTX 1050 Ti , 8ГБ рам , SSD.

Два три дена четох за това както и тествах nicehash минера да съм по наясно преди да питам тука. Направих си регистрация в nicehash и разбрах че там ми плащат само в биткойни.
Първия ми въпрос е къде да се регистрирам за съхранение на изкопаното и най-важното да мога лесно да си вземат койните в USD, EUR или левове. Нямам намерение да правя нещо повече просто като се съберат да кажем 20 30 лв в месеца да мога лесно да си ги дръпна на картата. Някакви други регистрации или минери ако трябва да се ползват което е най-добре.

Благодаря.
Ivaylo
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Юли 2017, 15:08

Re: Въпроси от начинаещ

Мнениеот Flasher » 29 Юли 2017, 17:19

Ползваи някоя борса. Аз ползвам кракена трупам там. И когато реша обръщам във EUR. Минимума за изтегляне на пари мисля че беше 5EUR.
Flasher
 
Мнения: 94
Регистриран на: 01 Апр 2016, 19:25

Re: Въпроси от начинаещ

Мнениеот Ivaylo » 29 Юли 2017, 18:43

Flasher написа:.


Чрез кредитна/дебитна карта ли си вземаш парите? Биткойн адреса от това кракен ли да го взема?
Ivaylo
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Юли 2017, 15:08

Re: Въпроси от начинаещ

Мнениеот if4o » 29 Юли 2017, 19:24

Eдин приятел си е направил онлайн портмоне в блокчейн и продава на рг-коин от форума. :)
if4o
 
Мнения: 51
Регистриран на: 24 Юни 2017, 00:10

Re: Въпроси от начинаещ

Мнениеот Flasher » 30 Юли 2017, 21:07

Ivaylo написа:
Flasher написа:.


Чрез кредитна/дебитна карта ли си вземаш парите? Биткойн адреса от това кракен ли да го взема?

Kraken.com това е борсата. Няма значение каква е картата моята е виса електрон.
Flasher
 
Мнения: 94
Регистриран на: 01 Апр 2016, 19:25

Re: Въпроси от начинаещ

Мнениеот Ivaylo » 31 Юли 2017, 13:24

Регистрирах се и сега чакам да ме валидират.
От там ли трябва да си взема биткойн адрес или да си ползвам този който ми дадоха от nicehash?
Какви такси вземат? Примерно са се събрали 30лв. и искам да си дръпна 30лв. колко лева ще ми вземат за услугата? Нещо друго прави ли се примерно с банката или просто си въвеждам картата и това е?
А струва ли си nicehash или да ползвам нещо друго?
Ivaylo
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Юли 2017, 15:08


Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, viniamin