Eтериум или Bitcoin

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Eтериум или Bitcoin

Мнениеот Vaeran » 18 Юли 2017, 22:25

Добър ден хора нов съм не знам почти нищо за този пазар може ли да ми препоръчате в кое е по-добре да инвестирам bitcoin или етериум.Понеже мога да отделя само 300лв към този момент съм се насочил към етериум,но не знам какво да очаквам не знам как да го купя само знам,че трябва да го съхранявам в онлайн портфейл.Ако може да ми кажете всичко важно което трябва да знам за криптовалутите ще съм ви благодарен!
Vaeran
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Юли 2017, 22:19

Re: Eтериум или Bitcoin

Мнениеот eduarrd » 21 Юли 2017, 07:39

Което и да купиш от двете няма да сгрешиш за Коледа може и да ти донесе хубав Коледен подарък тази покупка. Във всеки случай е по-добрия вариант от това да си купиш една 280ка в момента и да си губиш времето.
Аватар
eduarrd
 
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Ное 2016, 13:35
Местоположение: София

Re: Eтериум или Bitcoin

Мнениеот Hermes » 03 Авг 2017, 12:05

Малко е Божа работа кое ще скача, кое ще пада. Все пак, аз лично ако влизам с малко пари, бих играл с някоя от по-малките валути, които имат по-малка капитализация и по-голяма възможност за скоростен растеж - като Waves, Lisk или PivX. Разбира се и рискът е по-голям в такъв случай.
Hermes
 
Мнения: 10
Регистриран на: 22 Юли 2017, 10:48

Re: Eтериум или Bitcoin

Мнениеот puffyto » 03 Авг 2017, 13:10

Борсата е нещо непредвидимо, както много от хората във форума могат да ти кажат.Най-добре реши сам за себеси в кое искаш да инвестираш има риск да загубиш всичко винаги така, че прежали тия пари и давай напред.Както се казва приготви се за най-лошото и се моли за най-доброто.Успех.
Аватар
puffyto
 
Мнения: 147
Регистриран на: 31 Мар 2017, 13:51

Re: Eтериум или Bitcoin

Мнениеот smalldick » 02 Сеп 2017, 07:44

puffyto написа:Борсата е нещо непредвидимо, както много от хората във форума могат да ти кажат.Най-добре реши сам за себеси в кое искаш да инвестираш има риск да загубиш всичко винаги така, че прежали тия пари и давай напред.Както се казва приготви се за най-лошото и се моли за най-доброто.Успех.

Кое точно е непредвидимо, имам познат който успя да предвиди поне 5 от малките крипто валути/монети/ и те скочиха кажи речи двойно. Правят се анализи. За btc вървепе слух (когато беше на $2k), че ще стигне $5-6k и после ще падне, нз дали ще падне, ама вече е кажи речи $5k. Риск има, ама точните думи не са непредвидим.
smalldick
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Сеп 2017, 07:34

Re: Eтериум или Bitcoin

Мнениеот GenaDP » 04 Сеп 2017, 07:13

smalldick написа:Кое точно е непредвидимо, имам познат който успя да предвиди поне 5 от малките крипто валути


Ами питай познатия си...
GenaDP
 
Мнения: 140
Регистриран на: 01 Сеп 2017, 15:58

Re: Eтериум или Bitcoin

Мнениеот smalldick » 05 Сеп 2017, 15:02

GenaDP написа:
smalldick написа:Кое точно е непредвидимо, имам познат който успя да предвиди поне 5 от малките крипто валути


Ами питай познатия си...

ТЪП СИ, мислиш ли че не съм го питал вече къде да си набия парите, по - добре мисли ти кого ще питаш!
smalldick
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Сеп 2017, 07:34

Re: Eтериум или Bitcoin

Мнениеот GenaDP » 06 Сеп 2017, 01:53

Тъпият очевидно си ти - след като си питал пророка и ти е дал съвет, кво чакаш? Що е нужно да се допитваш и да нас неразбиращите простосмъртни тъдява?

Апропо, аз вместо да питам предпочитам да чета и да мисля. Явно на теб ти е още рано за подобни дейности.
GenaDP
 
Мнения: 140
Регистриран на: 01 Сеп 2017, 15:58

Re: Eтериум или Bitcoin

Мнениеот olele » 06 Сеп 2017, 02:38

боят винаги е бил по атрактивен от обидите.............
olele
 
Мнения: 211
Регистриран на: 15 Окт 2016, 15:28

Re: Eтериум или Bitcoin

Мнениеот ianiovski » 22 Сеп 2017, 19:17

От къде мога да си купя Етериум ??
Аватар
ianiovski
 
Мнения: 112
Регистриран на: 30 Авг 2017, 20:37

Следваща

Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, viniamin