Към всички експерти молба от начинаещ

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Към всички експерти молба от начинаещ

Мнениеот todorinchev » 24 Май 2017, 13:53

Здравейте , създадох тази тема тъй като ще улесни търсенето ми към подходящият човек в този форум. Интересувам се от Cloud Mining и ще се радвам , ако поне един експерт с опит над 2 год ми обърне внимание. Не обичам комуникация чрез чатове и предпочитам да разговарям лично. Имам конкретни въпроси за Етър и Биткойн , който ме интересуват . Ще се радвам да предоставите някой конктакт колеги и да разговаряме . Благодаря предварително ! Тодор Инчев
todorinchev
 
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Май 2017, 13:45

Re: Към всички експерти молба от начинаещ

Мнениеот Zmejsky » 24 Май 2017, 15:10

Не обичам комуникация чрез чатове и предпочитам да разговарям лично

Поне кажи от кой град си щом искаш личен контакт.
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: Към всички експерти молба от начинаещ

Мнениеот todorinchev » 25 Май 2017, 22:41

От София съм . Ще се радвам , ако има някой заинтересован от форума , благодаря предварително .
todorinchev
 
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Май 2017, 13:45

Re: Към всички експерти молба от начинаещ

Мнениеот danisapfirov » 26 Май 2017, 07:05

И аз съм така, не обичам чатове, имейли, социални мрежи и всичко което се създаде последните 30 години.
Най-обичам кореспонденцията ми да идва написана на писмо с хартия с червен печат на каляска с кочияш. :)
От Криводол съм. Благодаря предварително които ще ми пишат и пратят писмо по този начин и обяснят за Genesis Mining.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Към всички експерти молба от начинаещ

Мнениеот todorinchev » 26 Май 2017, 14:15

Аз не разбирам , не моля за услуга а за елементарен съвет от по-големите експерти. Комуникацията предпочитам да се осъществи устно по телефон или посредством среща , тъй като е по ефективен начин. Придържам се , към това да намеря приятни хора в този форум , а не заядливи дървени философи. ПС - не визирам никой
Поздрави ,
todorinchev
 
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Май 2017, 13:45

Re: Към всички експерти молба от начинаещ

Мнениеот 2GOOD » 26 Май 2017, 14:25

Разбирай, че повечето хора в този форум освен с биткойн си имат и (както казва един колега) "друга работа" съответно, не са на разположение да водят по 20-30 минутни разговори, затова задайте си въпроса тук, пък който може и когато му е удобно ще Ви отговори ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4958
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Към всички експерти молба от начинаещ

Мнениеот todorinchev » 26 Май 2017, 14:36

2GOOD написа:Разбирай, че повечето хора в този форум освен с биткойн си имат и (както казва един колега) "друга работа" съответно, не са на разположение да водят по 20-30 минутни разговори, затова задайте си въпроса тук, пък който може и когато му е удобно ще Ви отговори ;)


Здравейте , първо съм публикувал темата си и е адресирана към хора , които желаят да отделят малко време и не толкова усилия. Второ , наясно съм че всички сме заети и работим , което е нормално и последно при интерес от някой , ще се радвам да разговаряме и задам въпросите си . За да услесня повечето , ме интересува cloud mining и всички спецификации в различните сайтове , които предлагат подобна услуга , същото така и rent gpu .
Благодаря ,
todorinchev
 
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Май 2017, 13:45

Re: Към всички експерти молба от начинаещ

Мнениеот danisapfirov » 26 Май 2017, 16:21

Ако някои се съгласи да ти отдели половин ден и да ти обяснява устно за облачния добив ми дай банковата му сметка да му пратя 2 лева. :)
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Към всички експерти молба от начинаещ

Мнениеот zigzag » 27 Май 2017, 01:11

todorinchev написа:Здравейте , първо съм публикувал темата си и е адресирана към хора , които желаят да отделят малко време и не толкова усилия. Второ , наясно съм че всички сме заети и работим , което е нормално и последно при интерес от някой , ще се радвам да разговаряме и задам въпросите си . За да услесня повечето , ме интересува cloud mining и всички спецификации в различните сайтове , които предлагат подобна услуга , същото така и rent gpu .
Благодаря ,


Времето е най-ценният ресурс. Не се купува и е ограничено за всеки един живот. :mrgreen:

Не съм експерт. Но ще споделя скромното си мнение.
cloud mining - на печалба няма да излезеш. Повечето са хайпъри и скам.
rent gpu - няма печалба от това в момента.
asic - няма печалба.
търговия - за да трейдваш по борсите ти са необходими сериозни умения и капитал. Риска е огромен.
инвестиции - Това също е за хора с опит. А и късно е, по-рано трябваше.

Можеш
Да се образоваш, кое, какво, що ...
Да пуснеш видео карти rx470-580 да копаят. Но трябва да имаш умения.
Да разработиш проект, услуга и т.н. ако си програмист.
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51


Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Google [Bot], ionicle, Spenchoni, viniamin