Книжки за трейдъри

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Re: Книжки за трейдъри

Мнениеот marincho » 15 Фев 2016, 00:38

Давай линковете в един пост, ше те замоля. :obscene-drinkingcheers:
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Книжки за трейдъри

Мнениеот filchef » 15 Фев 2016, 12:17

marincho написа:Давай линковете в един пост, ше те замоля. :obscene-drinkingcheers:


Ми повечето книжки съм ги теглил от прикачения файл - това е екселска таблица със темите в които са публикувани съответните книги организирана по тематика по автори по заглавие на книга -има най различни филтри.
Човек трябва да разбира малко руски защото форума е руски.
Нещо с Фаерфокса линковете на съответните книжки се отварят като крякозабли като се чукне с мишката, затова се отива на линка с десен клавиш на мишката се дава Save Link As...

А книжките които съм прикачил няма как да се прикачат към един пост щото лимита на прикачен файл към един пост е 3МВ
Прикачени файлове
Spisok.zip
(501.18 KiB) 395 пъти
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Книжки за трейдъри

Мнениеот whocares » 24 Фев 2016, 01:58

Не е книжка, но мисля че ще е добро допълнение към книжките за EW.

Elliot Wave - правила

http://www.wavemagician.com/rules.htm
Аватар
whocares
ПроФесор
 
Мнения: 169
Регистриран на: 03 Юни 2013, 13:11

Re: Книжки за трейдъри

Мнениеот filchef » 26 Фев 2016, 19:16

Forex TOP 15 Books Collection – The Holy Grail of Trading
Това е магнитния линк на торента - magnet:?xt=urn:btih:425EC04CB896B677DD02A924F28F5A66859887BD&dn=Forex%20TOP%2015%20Books%20Collection%20%e2%80%93%20The%20Holy%20Grail%20of%20Trading&tr=udp%3a%2f%2ftracker.openbittorrent.com%3a80&tr=%2audp%3a%2f%2fopen.demonii.com%3a1337&tr=udp%3a%2f%2ftracker.coppersurfer.tk%3a6969&tr=udp%3a%2f%2fexodus.desync.com%3a6969
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Книжки за трейдъри

Мнениеот filchef » 01 Мар 2016, 23:35

Pivot Point Calculator - показва трите нива на поддръжка и съпротива след като се въведат Open Low и Close на дневната свещ както и пивот поинта към който ще се стреми цената на следващия ден.
Програмката е доста стара и има по нови в нета но предимството и е че не се инсталира не иска Net Framework и нищо друго - просто е едно екзе ,което като го стартирате е готово да смята.Имам я от времената на Уиндос 98 ,работила е на ХР и сега работи на седмица за по високи версии не мога да гарантирам.
Прикачени файлове
pivotcalculator.zip
(14.65 KiB) 359 пъти
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Книжки за трейдъри

Мнениеот rossen » 13 Май 2016, 21:27

Нещо на родния български има ли? иначе първата книжка ме интересува, но мисля, че на Линукса няма да поддържа мултиволум разархивиране. Може ли да качиш някъде като докс-а или другаде за сваляне?
http://www.cointech.net
ах колко е топло в моя дом с майнърите за биткойн :)
Аватар
rossen
 
Мнения: 268
Регистриран на: 13 Ное 2014, 07:50

Re: Книжки за трейдъри

Мнениеот filchef » 13 Май 2016, 22:10

rossen написа:Нещо на родния български има ли? иначе първата книжка ме интересува, но мисля, че на Линукса няма да поддържа мултиволум разархивиране. Може ли да качиш някъде като докс-а или другаде за сваляне?


http://www.mediafire.com/download/ak5el ... dition.pdf

Това е линка към първата книжка -тя е в ПДФ формат.Засъжаление поне аз не съм срещал електронни книжки за форекс на български.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Книжки за трейдъри

Мнениеот farmdve » 25 Сеп 2017, 01:39

filchef написа:
rossen написа:Нещо на родния български има ли? иначе първата книжка ме интересува, но мисля, че на Линукса няма да поддържа мултиволум разархивиране. Може ли да качиш някъде като докс-а или другаде за сваляне?


http://www.mediafire.com/download/ak5el ... dition.pdf

Това е линка към първата книжка -тя е в ПДФ формат.Засъжаление поне аз не съм срещал електронни книжки за форекс на български.

Жалко е това обаче, всякакви книги има, ама едно важно нещо за изкарване на пари в днешно време...няма на български. Ама и в други области също няма книги на български.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Книжки за трейдъри

Мнениеот zigzag » 25 Сеп 2017, 21:19

Има книги на български книги. На Светлин Минев например са доста добри. Има всичко.
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

Re: Книжки за трейдъри

Мнениеот filchef » 25 Сеп 2017, 22:26

zigzag написа:Има книги на български книги. На Светлин Минев например са доста добри. Има всичко.

А да си ги срещал в електронен вариант даже и да са платени че не ми се занимава с куриери пък и предпочитам да ги чета с електронен четец.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2260
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

ПредишнаСледваща

Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], filchef, Google [Bot], ionicle, scorpy, tedik, UserX1XO, viniamin