Raspberry pi 2 миньор

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Raspberry pi 2 миньор

Мнениеот templars » 14 Яну 2016, 23:22

Здравейте , аз съм нов тук и не разбирам почти нищо бихте ли ми помогнали да направя моето raspberry pi 2 .To e Linux-Debian базирано .Имам и две BITMAIN ANTMINER U2+.Та пробвах с bfgminer и след няколко часа инсталиране ми показа че всичко е ок но ги няма копачките.Някой ако може да помогне ще е много добре благодаря ви предварително.
templars
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Яну 2016, 23:13

Re: Raspberry pi 2 миньор

Мнениеот sailorbg » 09 Май 2016, 18:40

Същият проблем с моя pi 2. После четох някъде за проблеми с разпознаването, защото ползвам УСБ 3 хъб. Не съм търсил решение тъй като започнах да ползвам Cubbieboard 2 s Debian.
sailorbg
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Авг 2015, 22:04

Re: Raspberry pi 2 миньор

Мнениеот Zmejsky » 09 Май 2016, 18:54

templars написа:Здравейте , аз съм нов тук и не разбирам почти нищо бихте ли ми помогнали да направя моето raspberry pi 2 .To e Linux-Debian базирано .Имам и две BITMAIN ANTMINER U2+.Та пробвах с bfgminer и след няколко часа инсталиране ми показа че всичко е ок но ги няма копачките.Някой ако може да помогне ще е много добре благодаря ви предварително.

Kakво ще копаеш , акомислиш :btc: не става
Има по доходни алт коини .
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: Raspberry pi 2 миньор

Мнениеот sailorbg » 13 Май 2016, 06:32

С Pi е много малко вероятно да се копае. ЦПУ майнинг има на Лайткойн, но е мн. неизгодно.
Използва се за управление на УСБ еръптери. Аз в момента имам такава копачка за биткойни и си работи нормално захранена от слънцето. Е... надали ще си изкара парите, но беше забавно да опитам и да я направя.
sailorbg
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Авг 2015, 22:04

Re: Raspberry pi 2 миньор

Мнениеот Zmejsky » 13 Май 2016, 10:33

Ето нещо за PI - NOVACOIN

http://people.overclockers.ru/mall/1809 ... -novasoin/
Ako някой го реализира да сподели :)
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: Raspberry pi 2 миньор

Мнениеот rossen » 13 Май 2016, 21:00

хмм с тия ю2-та можеш да люпиш калинки в пула на шефа :)
http://www.cointech.net
ах колко е топло в моя дом с майнърите за биткойн :)
Аватар
rossen
 
Мнения: 265
Регистриран на: 13 Ное 2014, 07:50

Re: Raspberry pi 2 миньор

Мнениеот sailorbg » 19 Май 2016, 11:24

Zmejsky написа:Ето нещо за PI - NOVACOIN
Ako някой го реализира да сподели :)

Аз споделям. Точно със същия модел управлявам УСБ-тата. Същата ОС. Само, че при мен няма GUI . Не е нужно просто. Това NOVACOIN не бях го чувал до сега и не ме заинтересува.
sailorbg
 
Мнения: 62
Регистриран на: 31 Авг 2015, 22:04

Re: Raspberry pi 2 миньор

Мнениеот s7efani » 28 Юли 2016, 10:06

Добре, до колкото съм запозната, распберито си е далеч слабичко, за да копае. Нали целта е да има видео сила? (извинявам се, ако съм в грешка, започваща съм)
Като видях характеристиките на това нещо, че то за какво повече от управление би ставало?
Мястото на жената е в леглото........гола
s7efani
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Юли 2016, 09:57

Re: Raspberry pi 2 миньор

Мнениеот ggeorgiev » 28 Юли 2016, 14:51

s7efani написа:Добре, до колкото съм запозната, распберито си е далеч слабичко, за да копае. Нали целта е да има видео сила? (извинявам се, ако съм в грешка, започваща съм)
Като видях характеристиките на това нещо, че то за какво повече от управление би ставало?


Идеята е, да не бръмчи цял компютър със закачените копачи към USB-тата, а за тази цел да се използва Pi-то, което не консумира толкова ел. енергия.
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански


Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], ionicle, Kartoff, qwertyA5, shulio, UserX1XO