KNC Neptune работи ли правилно ?!

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Re: KNC Neptune работи ли правилно ?!

Мнениеот pepy86 » 10 Дек 2015, 20:02

Здравейте отново , искам да попитам нещо макар и не точно по темата. Днеска нещо f2poola (а може и интернета да ми е виновен в къщи) се бъгяса здраво и Нептуна немаше палене. Като му зададох друг басейн веднага тръгна и всичко е ОК. Въпроса ми е по скоро: в miner configuration на копачките, гледам и при Antminera го имам - мога да задам данни за 2-ри че и 3-ти басейн . Каква е идеята на тези pool 2 , pool 3 ?
Аватар
pepy86
 
Мнения: 85
Регистриран на: 07 Сеп 2015, 10:23

Re: KNC Neptune работи ли правилно ?!

Мнениеот filchef » 10 Дек 2015, 20:24

pepy86 написа:Здравейте отново , искам да попитам нещо макар и не точно по темата. Днеска нещо f2poola (а може и интернета да ми е виновен в къщи) се бъгяса здраво и Нептуна немаше палене. Като му зададох друг басейн веднага тръгна и всичко е ОК. Въпроса ми е по скоро: в miner configuration на копачките, гледам и при Antminera го имам - мога да задам данни за 2-ри че и 3-ти басейн . Каква е идеята на тези pool 2 , pool 3 ?

Идеята е копачката да не спира ако един или 2 от пуловете отпаднат.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2270
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: KNC Neptune работи ли правилно ?!

Мнениеот pepy86 » 10 Дек 2015, 20:31

мога ли да задам ако първия басейн ми е в f2poola , 2-рия да е за слаш пула или антпула да речем ?
Така ако имам проблем с 1-вия зададен басей , копачката ми почва да копа по 2-рия .............. правилно съм разбрал нали ?!
Аватар
pepy86
 
Мнения: 85
Регистриран на: 07 Сеп 2015, 10:23

Re: KNC Neptune работи ли правилно ?!

Мнениеот top_kalitko » 10 Дек 2015, 20:37

Да
top_kalitko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 14 Фев 2015, 11:27

Re: KNC Neptune работи ли правилно ?!

Мнениеот pepy86 » 10 Дек 2015, 20:45

Благодаря ви много !
Аватар
pepy86
 
Мнения: 85
Регистриран на: 07 Сеп 2015, 10:23

Re: KNC Neptune работи ли правилно ?!

Мнениеот pepy86 » 11 Дек 2015, 13:25

Хора , нз какво се случва , почвам да се чудя дали аз не съм объркал нещо. Нептуна му зададох 1-ви басеин Антпула , 2-ри f2pool 3-ти слаш пула; на Мравката ми С4 и зададох 1-ви Антпула ; 2-ри Слаш пула. От 12:00 часа някъде насам (от 1 час и половина горе долу) двете копачки ги следя - копат , но в антпула ми отчита ,че са спрели. Влизам си в профилите в слаш пула и f2poola, и там не ми показва да бачкат. Сега в момента изобщо не знам как така копат , пък никъде не ми ги отчита ?
Дадох проверка на връзката в f2pool-a там само надписи riquest time out до преди малко ! Нз впрочен в другите басейни как да я проверя тази връзка да видя и там какво става! Някой идея има ли какво се случва да ме ми подскаже ?

п.п. Иначе не съм ставал от компа , интернета поне не ми е прекъсвал в тоя период. От вчера -вечерта съм с тези настройки и до днес на обяд нямаше ядове !
Аватар
pepy86
 
Мнения: 85
Регистриран на: 07 Сеп 2015, 10:23

Re: KNC Neptune работи ли правилно ?!

Мнениеот top_kalitko » 11 Дек 2015, 13:46

И при мен показва 0 , но на earning history гледам, че си ми превежда. Тия графики на Антпула са голям смях :)
top_kalitko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 14 Фев 2015, 11:27

Re: KNC Neptune работи ли правилно ?!

Мнениеот pepy86 » 11 Дек 2015, 14:00

Вярно е гола вода са. Ще го наблюдавам и ще видя дали и на мен ми превежда.
п.п. Да, сега видях и при мен има някъкви преводи.
Аватар
pepy86
 
Мнения: 85
Регистриран на: 07 Сеп 2015, 10:23

Предишна

Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Spenchoni, viniamin