Поредния новобрански въпрос

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Re: Поредния новобрански въпрос

Мнениеот BGanio » 22 Окт 2014, 19:55

Идеята е че стаха много маймуните на клона
Една карта която струва в магазина 800 лв към днешна дата се радваме ако намериме подходящата валута която да копаеме за да изкара картата 0.001 БТЦ на ден а едно време на 0.01 се мръщехме
Тоеста ако 0.001 в момента е .60 ст прави сметка след колко дни ще я избиеш а тя иска и ток и поддръжка пък и машина на която да работи
За Асиците - требва да е нещо ново мощно и евтино с ниска консумация - вероятно има преордери които се избиват ама пък не е сигурно кога ще я доставят (освен моя преордер)
Та наистина в този момент е най подходящо да ядеш пиеш и да се веселиш - надяваме се да дойдат по добри времена за това висиме тука и премятаме машините насам на там ама това кога и как никой не казва (щото сигурно некой знае :) )
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: Поредния новобрански въпрос

Мнениеот innergy » 22 Окт 2014, 20:02

Инвестирай по-добре в 1, 2, 3.. мастернода. До където ти стигнат парите ;)
Носят 20% годишна доходност в дарк-ове, без копане, климатици и др. простотии.. повече от това, ако намериш, обаждай се.

https://darkcointalk.org/threads/servic ... vice.2701/
innergy
 
Мнения: 238
Регистриран на: 19 Ное 2013, 18:41

Re: Поредния новобрански въпрос

Мнениеот greo » 22 Окт 2014, 20:59

BTCjam засега има добри възможности да инвестираш в 'реални' проекти, като много добре трябва да се внимава и преценя кой да финансираш и кой не! :)
% сами си го определят хората и е ориентировъчно да ставаш последовател на водещите инвеститори, а също и на останалите които теглят кинти...
естествено тук говорим да имаш една добра сума, като например поне едно :btc: биткойнче, да си го търкаляш насам-натам, та да им помагаш на хорицата...и на себе си най-вече :D, то си е като социална мрежа и се вижда кой се справя с вноските долу-горе, но си е рисково де...
аз участвам активно в по-скромни платежни потоци, като също си цъкам и на разни други цъкалки, дори и на игрички, копая в облаци, пия облаци.. понякога и общо взето така си живея мечтаейки :) важното е да сме флексибъл ин дис вери спешъл момент ъф хюмън хистори :D
наздраве и от мен от вкъщи ;) да дегустирам нов вид сливенска ама не перла :)
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Поредния новобрански въпрос

Мнениеот greo » 22 Окт 2014, 21:20

или който пробва някой от по-големите планове на Койнтелект, щото аз съм тествал само ДЕМО-то...да каже дали е верно :roll:
а сега ми капят ДОГЕ от реф. имат някакъв техен копач, дето ти ги обръща направо в €, ама аз пък си ги тегля в доге-та :) даже им казвам доужкойни ;)
и после за други нужди ₦₡₮₠₳₱₰
КОЛЕГИ, не сте ли се учудвали, че в УиндоЛс има вграден знак за биткойн ? или той е от браузера нещо?! някой знае ли технически, как стоят нещата, че на мен ми е като фокус нали съм дизайнерче :mrgreen:
฿

При търсенето на - ฿ - не бяха открити съответстващи документи.

Предложения:

Опитайте с различни ключови думи.
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Поредния новобрански въпрос

Мнениеот 2GOOD » 23 Окт 2014, 00:01

Перко, моето мнение е, на този етап ако намериш евтина С3-ка (едва ли) да пробваш с нея и по-скоро ако имаш да кажем 500лв, половината да ги сложиш в техника за копаене другата половина директно в биткойни, като е важно да се сетиш за тези биткойни след година две ;)

Бъдеще има, просто сега сме в труден период имало е такива и преди, ще има и за в бъдеще.

Относно питейните заведения, освен на портфейла вредят и на разни органи xD
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4958
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Предишна

Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], Google [Bot], Hristo, ionicle, Kartoff, Sando_83, shulio, UserX1XO, viniamin

cron