Най-минимални хардуерни и софтуерни изисквания за копане

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Re: Най-минимални хардуерни и софтуерни изисквания за копане

Мнениеот kopacha » 16 Сеп 2014, 12:04

Колега напълно те разбрах но имах предвид че ти практически няма как да видиш изкопано със цпу. Пиши тука какви са ти картите да ти пиша има ли смисъл да се ровиш или не :) ЗАЩОТО не са много картите които биха извадили повече от 0,5gh/s
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Най-минимални хардуерни и софтуерни изисквания за копане

Мнениеот LT530 » 16 Сеп 2014, 12:08

kopacha написа:не са много картите които биха извадили повече от 0,5gh/s


Което пак е нищо.

п.с. Към изследователя. Офертата ми за лаптопа и ASIC-a все още е валидна :lol:
LT530
 
Мнения: 338
Регистриран на: 01 Авг 2014, 09:54

Re: Най-минимални хардуерни и софтуерни изисквания за копане

Мнениеот mumak » 20 Сеп 2014, 02:38

Колеги, може би съм малко извън темата, но искам да отдам дължимото на търпението и желанието ви да помогнете на бедният itibg! Поклон вам и успех във всичко! ;)
mumak
 
Мнения: 10
Регистриран на: 27 Фев 2014, 22:59

Re: Най-минимални хардуерни и софтуерни изисквания за копане

Мнениеот itibg » 11 Авг 2016, 10:54

Здравейте отново, колеги!
Имам нови условия, ново място, ново желание за сериозно копане, и искам да продължа делото по разполагане и пускане на моя апаратура за копане. Та, на въпроса - прочетох тук-там, виждам нови криптовалути на хоризонта, бихте ли любезно споделили опита си. Какво се копае най-изгодно, най-лесно, най-сигурно, разбирате ме какво питам. Търся си и устройства за копане, приемам и оферти за продажба на такива. Пишете ми, моля ви, нека темата е активна. Склонен съм и на оферти за съвместно копане, съвместно разполагане на машини. Пишете идеи. Сигурен съм, че имате какво да предложите. Да копаем!
Моля, колеги миньори, мненията си нека обсъждаме тук, а предложения и оферти на [email protected] или на Л.С.
itibg
 
Мнения: 19
Регистриран на: 02 Сеп 2014, 11:41

Re: Най-минимални хардуерни и софтуерни изисквания за копане

Мнениеот 2GOOD » 11 Авг 2016, 14:17

Най-изгодно последната почти година е копането на Етериум - това става с видео карти :)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Най-минимални хардуерни и софтуерни изисквания за копане

Мнениеот itibg » 23 Яну 2018, 16:28

mumak написа:Колеги, може би съм малко извън темата, но искам да отдам дължимото на търпението и желанието ви да помогнете на бедният itibg! Поклон вам и успех във всичко! ;)


Здравейте отново, колеги!
Към днешна дата копането върви добре и расте малко по малко. Имам двуцифрено число машини, копая ВТС, оборудвам се с все повече техника, местих апаратурата няколко пъти на все по-удобни места, изплатих си оборудването и т.н.
Всъщност и аз искам да благодаря на колегите от този форум, които ми дадоха информация, насочиха ме и де факто допринесоха за моите успехи в тази област.
В действителност обаче получих и директна помощ с показно на хардуер, софтуер, настройки, начини за продажба, борси, банки и т.н. И, знаете ли, на хората които го направиха нищо не им стана - сега продължаваме да сме приятели, да обменяме опит, да си показваме на кой как му работят машините и т.н.
Работата ми в областта на криптовалутите доказа за пореден път, че е нужен и основно практически опит, а само четенето в Нета, което далеч не е достатъчно, ако ще човек да изчете изцяло популярните форуми. Доказа и също, че всеки може да открива топлата вода сам, но изобщо не е нужно. Затова пожелавам на всички ви много здраве, много печалби от добив и продажба, и благодаря на всички онези, които "поеха риска" и ми съдействаха физически, на живо, и които не ги интересуваха други подробности за добива от моя страна, които нямат никакво практическо и технологично отношение към темата за копане на криптовалути.
itibg
 
Мнения: 19
Регистриран на: 02 Сеп 2014, 11:41

Предишна

Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin