Позициониране на картите в/у стойка

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Позициониране на картите в/у стойка

Мнениеот qweqwe333 » 08 Апр 2014, 18:21

Здравейте, бих искал да събера мнения как е най-подходящо да позиционирам 4бр. карти за да не се греят една друга, към момента са една до друга с по един вентилатор между тях.
qweqwe333
 
Мнения: 38
Регистриран на: 03 Мар 2014, 15:05

Re: Позициониране на картите в/у стойка

Мнениеот vmuser » 08 Апр 2014, 18:37

Виж на къде духа горещия въздух от всяка от картите - някои са отпред, други отзад, трети отгоре, четвърти, откъдето могат. Второ виж от къде засмукват вуздих вентилаторите на картите - колкото по-студен въздух засмукват толкова по-ефективно се охлаждат. Слагай машината ниско долу до земята - там е най-студено; ако можеш отвеждай горещия въздух нанякъде, за да не си го въртят постоянно картите.

Аз ако предварително се бях усетил и проверил как духат картите щях да ги наредя много по-различно - ама нали е по-лесно като си видял как другите го праваят, та и аз така... ама нищо, ако много се налага в горещите летни дни може и да преправя хубавите ми алуминиеви стойки :)
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: Позициониране на картите в/у стойка

Мнениеот ZAX » 08 Апр 2014, 19:22

Долу, ама долу има косми, прах... Ами някоя хлебарка ако реши да отиде на топличко?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Позициониране на картите в/у стойка

Мнениеот vmuser » 08 Апр 2014, 22:33

Долу, горе, това е положението. Всеки си има глава на раменете да си мисли кое е най-удачно в неговата ситуация. Ако си в мазе и ти е влажен пода няма да сложиш захранванията на пода. Едни имат хлебарки, други имат мравки, трети нямат нищо освен летящ стиропор от изолирането на строежа отсреща.
Вярвай ми, ако щеш зад зиментова стена да сложиш електрониката, иска ли да влезе хлебарка там, ще го направи, ако ще и да си ги сложил да се реят във въздуха.
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: Позициониране на картите в/у стойка

Мнениеот iana_crs » 08 Апр 2014, 23:11

Разгледай снимките в темата за машините ни . На моята трудно ще се качи хлебарка , освен ако не е тренирана да пълзи по ламиниран хлъзгав таван.
iana_crs
 
Мнения: 47
Регистриран на: 18 Сеп 2013, 10:09

Re: Позициониране на картите в/у стойка

Мнениеот ZAX » 09 Апр 2014, 02:59

Всъщност оказва се че има над 4000 вида хлебарки, но само един от тях можел да лети, това е летящата американска хлебарка с готиното име Megaloblatta longipennis (звучи ми като голямата патка на блатното чудовище). И ако случайно някоя перка и откъсне главата тя няма да умре а ще продължи да ви сере по техниката : ]

А освен това издържа на радиация 13 пъти повече от човека.

На първо четене аз обаче намирам поне 5 доста различни вида летящи хлебарки и не знам как така са един вид, но щом казват... Всъщност може би просто не всички с крила могат да летят, знам ли...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

тук гледам тренират за тавана на колегата :mrgreen:

Изображение

а ето и още няколко гадинки които могат да наминат за разноонразие :mrgreen:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Всъщност насекомите мисля че бяха над 90% от разнообразието на земята, но специално хлебарките произвеждат 20% от метана и заедно с пръдливите крави са виновни за глобалното затопляне. С тази разлика че хлебарката пърди на всеки 15 минути и продължава да го прави 18 часа след като умре. Така че ако се чудите защо картите ви прегряват, причината не е в прекаления клок, виновни са хлебарките !!!!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Позициониране на картите в/у стойка

Мнениеот SkyLLeNd » 09 Апр 2014, 03:33

Не предавам се закс ти си уникален от dicovery трябва да направят предаване за теб рядък вид спамер си :D
Against the system!
Аватар
SkyLLeNd
 
Мнения: 121
Регистриран на: 06 Фев 2014, 18:46

Re: Позициониране на картите в/у стойка

Мнениеот qweqwe333 » 09 Апр 2014, 07:36

благодаря на всички за отговорите, ще разгледам как сте си монтирали стойките и картите и ще измисля нещо :)
qweqwe333
 
Мнения: 38
Регистриран на: 03 Мар 2014, 15:05


Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, ionicle, Pago85

cron