Копаене на други валути?

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Копаене на други валути?

Мнениеот dilara88 » 04 Фев 2014, 17:16

Здравейте колеги :)
От известно време (около месец :Д) чета и прилагам прочетеното в действие. Започнах с основните неща като qt портфейла GUIMiner (най-лесно) после разучавах CG miner - подкарах го и него.. копах 2 дена и изкарах 0.00000900 bitcoin-а. Поразрових се тук там и разбрах, че е по на далавера да копаеш други валути и да ги обменяш за БТК.
Проблемът ми е следният.. От толкова ровене и четене само не разбрах как да копая другите валути... на някои места се споменава за настройка на CG miner но не разбрах къде и какви са те ... Моля някой да помогне за softwar-a (да препоръча програма за копаене на другите валути и за някакви настройки) За момента не съм влагал пари за машина тъй като искам първо да схвана нещата (запознах се че със слаба машина пари не стават, но процеса ми е интересен и както се казва - човек е жив докато се интересува инак спира развитие ) :) Благодаря ви много :)
dilara88
 
Мнения: 10
Регистриран на: 04 Фев 2014, 15:25

Re: Копаене на други валути?

Мнениеот cnerd » 04 Фев 2014, 17:32

middlecoin.com
ако имаше афилиейт линкове към тоя сайт, до сега да съм станал богат.
Този пуул копае алтернативни монети, най-изгодната в момента, обръща ги в BTC и ти ги праща директно.
Пробвай го, дет се вика, доволен ще останеш
Иначе, ако искаш да копаеш друга валута, избираш си една, търсиш пуул в гугъл, който да копае такава валута, правиш си регистрация в пуула, вкарваш в cgminer URL, USER, PASS и пускаш да копаш
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48


Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, Sando_83, UserX1XO, viniamin