Виртуално копане 'cloud mining'

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Re: Виртуално копане 'cloud mining'

Мнениеот davidorento » 12 Дек 2013, 11:38

ZAX написа:Логично би било да стане точно така! Да, ама не... Цената си седи...


пълна измама е тоя сайт , изобщо ме съмнява и да има някакви физически устройства който да копаят за теб :)
Кой ще купува на тея цени и ще копае като всеки калкулатор, та дори и техния /поне да бяха го фикснали :) / показват че си много на загуба !!!
същата работа като оня тарикат вчера където продаваше флашки за 85лв :lol: :lol:
davidorento
 
Мнения: 144
Регистриран на: 03 Ное 2013, 14:50

Re: Виртуално копане 'cloud mining'

Мнениеот ZAX » 12 Дек 2013, 13:41

Е той @ekrem по 115 ги дава : ]

Физически устройства явно има, или измамата е наистина колосална, след като техния пул е най-големия в света...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Виртуално копане 'cloud mining'

Мнениеот greo » 19 Дек 2013, 02:49

хехе :D не знаех, че е най-големия басейн техния :o
а физ. устройства определено имат, щом покопвам доволно ...дистанционно от вкъщи...
таксите им са почти незабележими, особено като намалих мощностите, след 2 пъти теглене на :btc: btc :)
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Виртуално копане 'cloud mining'

Мнениеот LuckyBG » 28 Яну 2014, 17:00

ДА питам, greo, още ли копае в този сайт и дали е доволен, месец по-късно от последния му пост?
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Виртуално копане 'cloud mining'

Мнениеот Zmejsky » 28 Яну 2014, 18:19

LuckyBG написа:ДА питам, greo, още ли копае в този сайт и дали е доволен, месец по-късно от последния му пост?

Aз си вкарах NMC тата там за мощности , и без това ми седят , а така ще носят некви стотинки :)
greo написа:браво!, аз моите ги продадох и споделих малко... но има и бонус %, а също и разни ваучери, нови дигитални валути и доста нови опции ;)
кефят ме тези кипърци :D

не разбрах за какви бонуси и ваучери става дума тука .
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: Виртуално копане 'cloud mining'

Мнениеот greo » 22 Фев 2014, 19:55

LuckyBG написа:ДА питам, greo, още ли копае в този сайт и дали е доволен, месец по-късно от последния му пост?

о да! определено... отвреме навреме тегля BTC...но и си купувам също гигахашове, когато имам възможност :dance:
Изображение
Последна промяна greo на 24 Фев 2014, 03:54, променена общо 1 път
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Виртуално копане 'cloud mining'

Мнениеот greo » 22 Фев 2014, 19:57

Zmejsky написа:
LuckyBG написа:ДА питам, greo, още ли копае в този сайт и дали е доволен, месец по-късно от последния му пост?

Aз си вкарах NMC тата там за мощности , и без това ми седят , а така ще носят некви стотинки :)
greo написа:браво!, аз моите ги продадох и споделих малко... но има и бонус %, а също и разни ваучери, нови дигитални валути и доста нови опции ;)
кефят ме тези кипърци :D

не разбрах за какви бонуси и ваучери става дума тука .

ставаше въпрос, когато препоръчваш услугата, че получаваш % мощност за теб...
а ваучерите използвам да подарявам на приятели, част от моята мощност... :shhh:
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Виртуално копане 'cloud mining'

Мнениеот larry12 » 25 Фев 2014, 20:55

колко е цената за 1GH ако не е тайна ? и всъщност какъв е смисъла да копаеш с 10-20GH не е ли прекалено малко ?
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Виртуално копане 'cloud mining'

Мнениеот greo » 26 Фев 2014, 15:06

в момента цената е GHS/BTC: 0.0242 *** LTC/BTC: 0.0253 *** NMC/BTC: 0.0060 *** GHS/NMC: 4.0415
използвам CEX.io като основен портфейл за съхранение, където да си изпращам биткойнчета, които са ми кацнали отнякъде, а и да покопват леко...
с 10 гигахаш-а още не съм действал, но предполагам, че ще е още по-доходно...
:arrow: в този портал предимстването е в обмяната на ресурсите...и да бъдеш буден ~ нащрек за случващото се!
т.е. можеш да спечелиш нови биткойни по всевъзможни начини...стига да си в час и да действаш смело и безкомпромисно! :mrgreen:
наскоро се зарадвах от една нова възможност при 999dice, където открих близо :btc: 0.13 btc НЕОчаквано... :whistle:
..промотирал съм...и някой е залагал....а за мен комисионните!! кефффффф! :D
освен това на всеки 10 минути можеш да поискаш минимална сума биткойни за да се пробваш в залаганията...
също е интересно, да разцъкаш с голям залог и повече % шанс за печалба :dance:
това се настройва интуитивно в сайта им...и с времето се придобива усет...
успех! xD :violin:
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Виртуално копане 'cloud mining'

Мнениеот ZAX » 01 Мар 2014, 05:16

Аз имам 5 реферала, за 1 от тях знам че със сигурност е използвал активно почти всички функционалности, купувал, продавал, копал... но бонуси никакви от никъде, някакви идеи? Въобще бонус за какво се взима в крайна сметка?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

ПредишнаСледваща

Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: ionicle, Sando_83, Spenchoni, viniamin