Въпрос за копането

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Re: Въпрос за копането

Мнениеот Zmejsky » 22 Окт 2016, 18:19

ako не си имал досег с команден ред , команди , бат файлове и тн , като начало ще ти е по лесно за проба да се регнеш тука примерно : minergate.com , имат си готов софт за копане , теглиш, инстал , избираш валута , и копаш на воля :) . Много по лесно е .
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: Въпрос за копането

Мнениеот mude » 23 Окт 2016, 08:56

А коя борса може да ми препоръчате ? Гледам, че minergate.com има директна опция за копане с процесор и видеокарта, реално то ефикасно ли е ? Ако наглася на 3 ядра процесора и 2 видеокартата как ще върви ? Също така да попитам с minergate.com като прекъсна миньора губи ли се информацията, смисъл данните до където съм стигнал, защото на shares бях стигнал 400 но сега като го пуснах пак, започна от 0-та. Също така да попитам в minergate ми показва две стойности MH/s 9,6 MH/s и 9,5 MH/S това означава ли общо имам около 19 MH/S и какво в същност е MH/S мощността ли на компютъра, т.е на видеокартата ?
mude
 
Мнения: 6
Регистриран на: 22 Окт 2016, 10:14

Re: Въпрос за копането

Мнениеот Zmejsky » 23 Окт 2016, 11:28

За майнерсгейт , понеже аз ти пуснах мухата :) , шеровете се натрупват като прекъснеш почва от 0 но трябва да има число колко общо шера си изпратил към пула в тоя порядък примерно 400 като горе са вс. натрупани шерове от всички сесии а долу отчита моментното
0/150 състояние /150 e секундите след последния пратен шер/
понеже в пула по подразбиране се плаша по сист. PPC пей пер шер , т.е заплащат ти се всички пратени шерове . В дясно от отчетените шерове се отчитат натрупаните /добитите/ монети примерно 0.00543210. В същност какво копаеш там ?
Ако ще копаеш по 2-3 часа въобще не се замисляй дали е доходно добива ще е минимален , примерно 5-6 лв. на месец.
Аз ползвам тоя пул за да се топля , и каквото капне допълнително добре дошло за покриване на разхода за ток .
За по сериозни добиви и печалби поне 4-5 видеокарти итн.
За борса трябва да споделиш какво копаеш .
ПП
сега се сетих сайта не винаги отчита точно информацията , реалното състояние се вижда на миньорския софт.
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Предишна

Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], Google [Bot], Hristo, ionicle, silversurfer, Spenchoni, viniamin