Заслужава ли си тази инвестиция?

Помощ за начинаещите в биткойн и миньорската дейност

Модератор: Moderators

Re: Заслужава ли си тази инвестиция?

Мнениеот 99ufo99 » 18 Мар 2014, 20:52

dobo79 написа:
99ufo99 написа:чак 500 + няма в куриерски и такси .. смятай ги ..
600 $ = 865 лв + колкото и да е куриера .. 100 лв да е.. макар че е много .. + ДДС = 1156 лв.. и туй онуй .. 1200 лв. за ново..

Във въпросната обява , захранване също няма.

1500 лв .. не е оферта :) а след още 1 - 2 седмици .. и 1000 лв няма да са.


Не знам само аз ли се дразня на тези сметки?Това е цената на устройството.
Хубаво смятате да си поръчате ново устройство от чужбина.Ще ми е интересно при тези сметки с разлика от 200-300лв. от това на колегата да ви пристигне неработещо или частично работещо или дефектно устройство.Какви биха били тогава сметките?Дали ще се избие никой не може да каже.Има много въпросителни за всичко свързано с биткоина.Риск печели -риск губи.Няма да коментирам утре ако се вдигне цената на биткоина дали ще се избие,защото веднага ще последва отговор с това "ами ако цената падне".Според мен цената на колегата е напълно обоснована и честна.
"1500лв .. не е оферта" ,каква цена е оферта според вас колега?Всички искаме хардуер за без пари,но принципа е-за да вземем,трябва да дадем,да инвестираме.
Това е само моето скромно мнение.


Колега, от уважение, и по принцип не е колегиално, ако някой обръща внимание на тази дума, да се постъпва така.
Вярно .. има минимален риск.. да дойде нещо куцо.. но платената цена няма да е 1500 лв..
На теб 1 БТЦ нали не твърдиш че ти струва 1500 лв ??? към момента :)
Аватар
99ufo99
 
Мнения: 209
Регистриран на: 13 Яну 2014, 21:08

Re: Заслужава ли си тази инвестиция?

Мнениеот dobo79 » 18 Мар 2014, 21:08

Както сам го сметна по горе при днешните условия да кажем че крайната цена би била около 1200лв.,ако се поръча от производителя.Мисълта ми бе че разликата от 200-300лв. е нормална при положение че устройството ще заработи за теб или за който и да било още от утрешния ден и то гарантирано от колегата устройство без проблеми.Тези мъничките нещица защо не ги отчитате ами дребнавите всичко.
Не ми се спори отново за глупости.Виждам че само си правите някакви тънки сметчици без да имате ни най малко интерес към обявата на колегата и именно това ме подразни,защото искате с трици маймуни да ловите.Както всички знаят-няма безплатен обяд.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 321
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Заслужава ли си тази инвестиция?

Мнениеот 99ufo99 » 18 Мар 2014, 21:18

Да . няма безплатен.. но в случая .. някой е поръчал обяда.. преди ххх месеца .. хапвал.. хапвал.. сега гледа да шитне квото останало. на цената на нов обяд . Мен това ми мяза на огризка.
Аватар
99ufo99
 
Мнения: 209
Регистриран на: 13 Яну 2014, 21:08

Re: Заслужава ли си тази инвестиция?

Мнениеот Странник » 18 Мар 2014, 22:04

dobo79 написа:Както сам го сметна по горе при днешните условия да кажем че крайната цена би била около 1200лв.,ако се поръча от производителя.Мисълта ми бе че разликата от 200-300лв. е нормална при положение че устройството ще заработи за теб или за който и да било още от утрешния ден и то гарантирано от колегата устройство без проблеми.Тези мъничките нещица защо не ги отчитате ами дребнавите всичко.
Не ми се спори отново за глупости.Виждам че само си правите някакви тънки сметчици без да имате ни най малко интерес към обявата на колегата и именно това ме подразни,защото искате с трици маймуни да ловите.Както всички знаят-няма безплатен обяд.


Какви тънки сметчици dobo79 - не ме карай да се смея. :lol: :lol:
Кой ли сега ми плаща процент а? Брех голям зор и голяма загадка ще да е това... :lol: :lol: :lol:
Като ми трябва нещо си го намирам и без да си купувам втора ръка.
Търговия тук не ме вълнува за разлика от теб и останалите търгаши.
Ахмаци тук все по трудно ще се намират нали се сещаш.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Заслужава ли си тази инвестиция?

Мнениеот ilianp67 » 18 Мар 2014, 22:21

брато сбъркал си форума,
питай чичко Гъгъл "за врачки и гледачки"

:D
ilianp67
 
Мнения: 32
Регистриран на: 03 Фев 2014, 11:05

Re: Заслужава ли си тази инвестиция?

Мнениеот larry12 » 18 Мар 2014, 23:25

@dobo79 т.е. искаш да каже че чакането 4-5 дни и освобождаването от митницата струват 200-300лв разлика ?
ще ме прощаваш ама прекалено високо си цените "труда/времето"..... :think:
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Заслужава ли си тази инвестиция?

Мнениеот marincho » 19 Мар 2014, 19:17

farmdve написа:Забравяш мито+куриерски такси+захранване.

Доставката е безплатна.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Предишна

Назад към За Начинаещи

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Dog, ionicle, Sando_83, Spenchoni, viniamin