Как се подкарва амд и нвидиа на едно дъно

Модератор: Moderators

Как се подкарва амд и нвидиа на едно дъно

Мнениеот eliteware » 05 Яну 2018, 10:18

Здравейте, имам 2х7950ки на дъно с 4 слота...искам да сложа 2х1060 3гб (Asus или MSI ще са)... въпроса ми е как седят нещата с драйверите...за подкарване на всичките карти и предполагам като тръгнат нещата след това може ли да имат конфликт 2та майнъра (claymore и ebfw да кажем), за да копаят заедно

P.S.

https://simplemining.net/ - дали този сайт ще реши автоматично проблемите с буутване през флашка - да си намери драйвери и най-добрия клок на картите...някой ползвал ли го е...2 долара на месец е...един приятел го ползва и го хвали, че само си прави настройки, драйвери, дори консумацията на ток сваля... както и вдига хашрейта.
eliteware
 
Мнения: 201
Регистриран на: 20 Юли 2017, 14:28

Re: Как се подкарва амд и нвидиа на едно дъно

Мнениеот puffyto » 05 Яну 2018, 10:27

Никва драма нямаш.Слагаш драйвърите и газ :)
Аватар
puffyto
 
Мнения: 146
Регистриран на: 31 Мар 2017, 13:51

Re: Как се подкарва амд и нвидиа на едно дъно

Мнениеот eliteware » 05 Яну 2018, 10:37

:) :) :) Благодаря, добре звучи на теория ... сигурно не е толкова страшно хахаха :)
eliteware
 
Мнения: 201
Регистриран на: 20 Юли 2017, 14:28

Re: Как се подкарва амд и нвидиа на едно дъно

Мнениеот vladi246 » 05 Яну 2018, 12:30

eliteware написа::) :) :) Благодаря, добре звучи на теория ... сигурно не е толкова страшно хахаха :)

Работи без проблем, на Windows съм пробвал, като ми пристигне някоя карта просто я закачам в нас да я пробвам преди да я сложа по риговете, за линукс не знам, не ми е трябвало до сега, иначе всички ригове сам и на линукс но не ги смесвам.
vladi246
 
Мнения: 61
Регистриран на: 28 Авг 2017, 00:15
Местоположение: Лондон


Назад към Хардуер

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], filchef, Google [Bot], ionicle, Kartoff, UserX1XO, viniamin

cron