Три захранвания на asus b250 mining expert ?

Модератор: Moderators

Три захранвания на asus b250 mining expert ?

Мнениеот kozka » 20 Дек 2017, 17:53

Днес се опитах да пусна 3 еднакви захранвания на въпросното дъно, но нещо не ми се получава :) с 2 захранвания си копа, но сложа ли третото и нищо, черен екран. Ще съм благодарен на съвет, че картите умряха от студ :)
kozka
 
Мнения: 20
Регистриран на: 04 Ное 2017, 22:06

Re: Три захранвания на asus b250 mining expert ?

Мнениеот Nikolllay » 20 Дек 2017, 18:49

По точните инструкции ли ги върза?

Има значение как точно са свързани и какво точно хранят.
Nikolllay
 
Мнения: 103
Регистриран на: 29 Юни 2017, 08:58

Re: Три захранвания на asus b250 mining expert ?

Мнениеот chardak » 21 Дек 2017, 11:54

колко карти подкара и с каква ОС?
chardak
 
Мнения: 63
Регистриран на: 15 Юли 2017, 20:39

Re: Три захранвания на asus b250 mining expert ?

Мнениеот shock17 » 21 Дек 2017, 12:35

kozka написа:Днес се опитах да пусна 3 еднакви захранвания на въпросното дъно, но нещо не ми се получава :) с 2 захранвания си копа, но сложа ли третото и нищо, черен екран. Ще съм благодарен на съвет, че картите умряха от студ :)

Не е необходимо да захранваш повече от 1 ATX модул. Ако включиш второ и трето захранване единственото което ще спечелиш е синхронизация между 3те. Аз лично съм подкарвал 12 карти на това дъно с едно захранване. В момента ми трябва едно такова дъно - ако продаваш мога да ти взема едно.
shock17
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Фев 2016, 16:52

Re: Три захранвания на asus b250 mining expert ?

Мнениеот kozka » 21 Дек 2017, 14:25

chardak написа:колко карти подкара и с каква ОС?

Оказа се, че повече от 13 карти не тръгват на това дъно. С windows съм. Има вариант да се подкарат и 19, но ще го мисля след празниците, за сега ще ги наредя на други дъна.
shock17 написа:
kozka написа:Днес се опитах да пусна 3 еднакви захранвания на въпросното дъно, но нещо не ми се получава :) с 2 захранвания си копа, но сложа ли третото и нищо, черен екран. Ще съм благодарен на съвет, че картите умряха от студ :)


Не е необходимо да захранваш повече от 1 ATX модул. Ако включиш второ и трето захранване единственото което ще спечелиш е синхронизация между 3те. Аз лично съм подкарвал 12 карти на това дъно с едно захранване. В момента ми трябва едно такова дъно - ако продаваш мога да ти взема едно.


Като сложа повече от 13 карти го прави, явно от това е бил проблем.За съжаление нямам за продан :)
kozka
 
Мнения: 20
Регистриран на: 04 Ное 2017, 22:06


Назад към Хардуер

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, futureworld, Hristo, ionicle, viniamin