След спиране копачките не искат да тръгват.

Модератор: Moderators

След спиране копачките не искат да тръгват.

Мнениеот andrianski » 16 Ное 2016, 10:18

Здравейте от седмица две имам странен проблем. Когато спра някоя от машините след това не иска да зареди уиндоус докато не включа монитор към машината. проблема се проявява на всички копачки. Различни дъна и различни поколения карти. Какво може да го предизвиква?
Аватар
andrianski
 
Мнения: 254
Регистриран на: 07 Юли 2013, 11:43

Re: След спиране копачките не искат да тръгват.

Мнениеот 2GOOD » 16 Ное 2016, 13:11

andrianski написа:Здравейте от седмица две имам странен проблем. Когато спра някоя от машините след това не иска да зареди уиндоус докато не включа монитор към машината. проблема се проявява на всички копачки. Различни дъна и различни поколения карти. Какво може да го предизвиква?


Това направо отива при странностите, според мен проблема не е в монитора а в клавиатурата - виж на BIOS -> HaltOn - NO errors трябва да ти е.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: След спиране копачките не искат да тръгват.

Мнениеот andrianski » 16 Ное 2016, 15:11

Първо си мислех че е някоя гениална идея на майкрософт, но все пак това реферира към дънната платка. Само незнам как така се промени изведнъж за всички дъна, мисля си дали не е вирус.
Аватар
andrianski
 
Мнения: 254
Регистриран на: 07 Юли 2013, 11:43

Re: След спиране копачките не искат да тръгват.

Мнениеот olele » 16 Ное 2016, 16:14

Пусни от Биоса Он борд картата и няма да имаш грижи. Или тапичка е другият вариант
olele
 
Мнения: 211
Регистриран на: 15 Окт 2016, 15:28

Re: След спиране копачките не искат да тръгват.

Мнениеот kmetax » 16 Ное 2016, 22:45

Дал ли си в биоса да инициализира първо пци-е картите? Влез и забрани всичко що може от звук до сериен порт.Халт он ерорс....да няма на нищо. и ако са BTC дъната след нулиране на биоса нали знаеш, че излизаше съобщение да вкл. там захранване и ако не искаш да го виждаш повече да натиснеш н. или нещо подобно. Това ми идва първо на акъла.
Ако ме удари селянин важи ли ми гражданската отговорност?
Аватар
kmetax
 
Мнения: 335
Регистриран на: 13 Яну 2014, 23:50
Местоположение: София

Re: След спиране копачките не искат да тръгват.

Мнениеот Zmejsky » 17 Ное 2016, 09:28

яс па мойте не моа ги запра , окам му сопри се и не ще и не ще , и разгеле след 1 саат гледам го сопрело се , тфа на процесорята . :)
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11


Назад към Хардуер

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin

cron