Подлежи ли на ремонт ?

Модератор: Moderators

Re: Подлежи ли на ремонт ?

Мнениеот kolegata_pk » 01 Юни 2016, 22:09

Колега, кажи кой е човека, опитал се да те измами? Къде е тази карта ако още е у теб и какъв й е серийният номер (ако си го снимал) .
Подобна (или същата) карта ми беше изпратена вчера от лицето Калоян Георгиев от Пловдив, тел: 0896926562, с подправена фактура и гаранционна карта, което вече си е престъпление откъдето и да го погледнеш. В момента тече разследване...
kolegata_pk
 
Мнения: 26
Регистриран на: 01 Юни 2016, 21:57

Re: Подлежи ли на ремонт ?

Мнениеот 2GOOD » 01 Юни 2016, 23:35

kolegata_pk написа:Колега, кажи кой е човека, опитал се да те измами? Къде е тази карта ако още е у теб и какъв й е серийният номер (ако си го снимал) .
Подобна (или същата) карта ми беше изпратена вчера от лицето Калоян Георгиев от Пловдив, тел: 0896926562, с подправена фактура и гаранционна карта, което вече си е престъпление откъдето и да го погледнеш. В момента тече разследване...


Това вече е притеснително, препоръчвам ти да изпратиш лично съобщение до автора на темата, понеже е възможно да не е абониран за нея и да не види твоето мнение. Също ще помоля да ни държиш в течение с този казус, ако е възможно да се избегнат бъдещи измами ще е добре.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Подлежи ли на ремонт ?

Мнениеот ceco1981 » 08 Юни 2016, 00:17

Здравейте,същият ден пуснах обява в ОЛХ и веднага се продаде за 110 лева на същото лице.Ето част от кореспонденцията в ОЛХ :
Ok kolega ,rasbrahme se .Pratimiq za ekont veliko turnovo ,ofis na poltava 3 i tam polu4ava Kaloqn Georgiev i telefona mi e 0 888 244 004. Pusni samo i edna opciq daq vidq predi daq zema,mersi i lek den. Pichi samo tuk da znam 4esiq pratil i vis4ko e to4no.

След като я получи ми писа следното:
kolega ako 6te6 vqrvai,iz4istih q ot prah samo ama dosta dobre i sega kartata ba4ka perfektno,v momenta q tesvam daje na edno pc-kakvo moje.
Аватар
ceco1981
 
Мнения: 26
Регистриран на: 24 Окт 2014, 00:21

Re: Подлежи ли на ремонт ?

Мнениеот 6iva4a » 05 Юли 2016, 15:57

kolegata_pk написа:Колега, кажи кой е човека, опитал се да те измами? Къде е тази карта ако още е у теб и какъв й е серийният номер (ако си го снимал) .
Подобна (или същата) карта ми беше изпратена вчера от лицето Калоян Георгиев от Пловдив, тел: 0896926562, с подправена фактура и гаранционна карта, което вече си е престъпление откъдето и да го погледнеш. В момента тече разследване...

Добре, че попаднах случайно пак на това мнение снощи, бях поръчал една карта от тази обява: http://olx.bg/ad/prodavam-geymarska-video-karta-powercolor-pcs-r9-290x-4gb-gddr5-512bi-ID68rtv.html, но от В. Търново и от Камен, ама... се оказа, че е твоя човек... Калоян Георгиев ми я е пратил, та ми присветна червента лампа, видях че и задната планка не е оригиналната, серния и моделните номера са заличени, преглънах девет левчета за куриер и му я върнах на мишока смотан.

Ето и един скрийншот, че обявата сигурно ще изчезне:
Изображение
6iva4a
 
Мнения: 78
Регистриран на: 20 Фев 2014, 16:52

Предишна

Назад към Хардуер

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, viniamin