Miner от Hashcoin

Модератор: Moderators

Miner от Hashcoin

Мнениеот FantasyBoy » 05 Май 2014, 14:50

Някой ползвал ли ги е , поръчвал ли е машини от там ?
Какво ще кажете за тази копачка https://www.hashcoins.com/buy-scrypt-mi ... ris-miner/
Не е скъпа и според мен е добре като за начало. Скороста ми харесва като се има в превдит ,че за месец два избиваш парите. Идват със собствено захранване. Дайте мнение дали си заслужават ( дали наистина са това което предлагат :) ).
Ако някой е поръчвал доволен ли е от машината ?
FantasyBoy
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Апр 2014, 14:57

Re: Miner от Hashcoin

Мнениеот gbelchev » 05 Май 2014, 17:13

Как да има мнения относно продукта, като той е все още на преордър и ще почнат да го изпращат чак юли месец. Засега само можеш да си го купиш и да го чакаш
gbelchev
 
Мнения: 92
Регистриран на: 17 Фев 2014, 14:47

Re: Miner от Hashcoin

Мнениеот FantasyBoy » 05 Май 2014, 18:09

Даа :) то ми е ясно ,че е пре-ордър ,но ако са имали стари продукти (незнам от кога са на пазара) дали сте доволни от тях или тези сам им първото производство ? Ако това са им първите машини и първите продажби то останалото е ясно... или поръчваш и стискаш палци всичко да е ОК и в срок или да не поръчваш :).
FantasyBoy
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Апр 2014, 14:57

Re: Miner от Hashcoin

Мнениеот marincho » 05 Май 2014, 18:50

Няма продукти.
Като си решил да вкарваш пари, поне си направи труда, да прочетеш. Пари не се харчат по този начин, най-малкото е глупаво. Потърси информация от всички възможни източници, обмисли я, и тогава питай. Не с пускане на тема във форум - това можеш да го направиш после, искайки мнения за неща, с които си вече запознат.
То най-лесно да искаш съвет, и после да псуваш или благославяш, тоя който ти го е дал.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Miner от Hashcoin

Мнениеот FantasyBoy » 06 Май 2014, 00:01

Стига бе хора... спрете се най-накрая ,че почвам да се нервирам.
Ако няма да отгвораяш по темата не пиши избощо !
По кое разбра ,че не съм си направил труда ?
Парите няма да ги харча докато не разбера всичко за машините. За това и пускат теми , питам наляво и надясно, но отговорите са все поучителни като твоя. Само акъли давате и нищо като информация.
Каква информация да търся ? Да търсих инфо за тези копачки в гуглето. Разгледах подробно сайта им. Като характеристики ми харесват ,но иначе как са и дали са това което пише незнам и не мога да разбера. За това питам тук...
В момента съм в процес на търсете и опознаване. И евентуално ако нещо ми допадне и има хубави мнения за него ,чак тогава ще го взема.

"То най-лесно да искаш съвет, и после да псуваш или благославяш, тоя който ти го е дал." Не искам съвет а мнение.
Исках да видя хората във форума дали са доволни от дадене марка копачи или не са. АКо гледам само характеристиките избора вече съм го направил. Ама не е само това нали ? Има и още нещо което не е описано. Точно от този факт ме е страх да поръчам за да не изгърмя накрая. Предполагам всекий при първата му поръчка на каквото и да е било , особенно ако е скъпо , го купува със страх да не менте, повредено или просто да не му хареса.

Както и да е
За пореден път се убедих ,че инфо без да си платиш НЕМА, а инфото в нета е толкова объркано ,че ако някой успее да разбере кое е правилно и кое не е... евала .
Триите темата
FantasyBoy
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Апр 2014, 14:57

Re: Miner от Hashcoin

Мнениеот marincho » 06 Май 2014, 00:07

FantasyBoy написа:Триите темата


А така!
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Miner от Hashcoin

Мнениеот 2GOOD » 06 Май 2014, 00:15

Моето мнение, е че пре ордър за пвоече от 10 дена си е много рисковано на този етап, особено без работещ протип.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Miner от Hashcoin

Мнениеот larry12 » 06 Май 2014, 02:04

и особено от този съмнителен сайт/производител.....
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Miner от Hashcoin

Мнениеот filchef » 06 Май 2014, 02:12

Погледни това http://www.ip-adress.com/whois/hashcoins.com
Сайта е регистриран 12/11/2013 от някъкъв руснак от Естония ъпдейтнат е на 04/04/2014 но локацията на IP адреса е в Аризона Scottsdale, за мен това е скам на 12/11/2014 сайта може да хлопне врати и да пиеш една студена вода докато си чакаш преордера.
Като му гледам картинките ми прилича на микровълнова печка тая копачка и не се виждат никъде отвори за охлаждане - прави впечатление и че по голямата им копачка на вид изглежда по компактна .
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Miner от Hashcoin

Мнениеот FantasyBoy » 06 Май 2014, 08:55

Благодаря ви.
FantasyBoy
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Апр 2014, 14:57

Следваща

Назад към Хардуер

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, viniamin