Съвет за miner

Модератор: Moderators

Re: Съвет за miner

Мнениеот Flex » 21 Юни 2013, 14:55

Хаха да, така е, забелязах, че по други теми почнаха да го игнорират, те това е начина :)
Както и да е, веселба да става
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: Съвет за miner

Мнениеот ZAX » 21 Юни 2013, 15:19

Така ли?

Flex написа:За температурите: свали си sapphire trixx (ако си със sapphire карта)


Казах ти че не е сапфирска

Flex написа:След като не ти е активен волтажа на афтърбърнъра най-вероятно е сапфирска, пробвай, за 1 минута ще си отговориш на въпроса може ли или не.


Странник написа:Ако си сложил afterburner и Trixx заедно голяма каша става вече.
Сега ти предстои да разбереш как напълно се изчиства Trixx от системата.
А относно кое какво и как прави си пусни GPU Shark за да видиш какво става.
Мисля че е по-удачно да се занимаваш не с крайните стойности ,а с оптималните
такива за копане.


Въпреки това пробвах, но не става. Какво повече искаш да направя за да ти угодя?

П.П. Добре де, сега как да си слея следващия пост с този, след като няма нищо общо и не искам да го сливам с отговора на безпочвените заяждания на тролчето маринчо... Принципно и мен той не ме кефи, но не си позволявам лукса да се заяждам с него само защото не ми е симпатичен. Но вече след като той се заяжда така усърдно от няколко дни насам, значи може би имаме проблем... Гледам че не му е за пръв път освен това.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Съвет за miner

Мнениеот ZAX » 21 Юни 2013, 15:34

www.3dmark.com/3dm/810700 успешен опит !

Това добри резултати ли са за тази карта, а и по принцип?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Съвет за miner

Мнениеот Flex » 21 Юни 2013, 15:57

Трикс прави нещата по различен начин, затова дори при тебе тя беше единствената, която направи нещо. Как стигна до идеята, че на хора, които се опитват да помогнат "угаждаш"?! Както казах, веселба... аз приключих също с теб де, ако се появи опцията за бан на потребител ще се възползвам :)
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: Съвет за miner

Мнениеот ZAX » 21 Юни 2013, 17:45

След като не веднъж и не само аз ти казах че не направи нищо, нямало е да направи и няма да направи. Ти пак си настояваш, щяло да ми отнеме една минутка. Всъщност 1-2 дни си загубих точно и само за да ти угодя и нищо не стана. Можех наистина да си загубя само една минутка с нея или по-скоро няколко часа, ако наистина не се чисти лесно. Но ти продължаваш да настояваш как правела нещата по различен начин, каквото и да значи това. Е аз ти казвам че ми писна да се опитвам с права отверка и то неподходящ размер, да завия винтче за кръстачка. Или викаш давай с чука и това е?

Не че е проблем разбира се да пробвам нещо само защото при теб работи на съвсем различна карта. И го направих, но сега имам само няколко часа за да реша дали да върна тази карта или да я запазя, затова предпочитам да пробвам нещо ново, а не отново нещо което вече знам че не работи.

Лудост: да правиш едно и също нещо отново и отново, и да очакваш различни резултати.


Просто обичам нещата да стават както трябва и ако не става не съм доволен, ако това ме прави наглец, така да бъде.

Нагъл бих бил, ако искам да копае с над 500, и да не грее над 70. А аз просто питах защо по дяволите вдигаше 90 при фабрични настройки и хашрейт 400. Разбира се че съм безкрайно благодарен на всички с чиято помощ вече е на 450-470 при температура 80 градуса, включително и на теб. Но всъщност човека който ми направи настройките на миньора (с което се вдигна и хашрейта въобще не е регнат във форума) или поне докато се опитваше забелязах че единствено увеличението на power limit с afterburner дава резултат и си го наглаих след като той също се отказа да се мъчи, а определено знаеше точно какво прави. Температурата пък падна заради това че отворих кутията... И реално до момента не е направено нищо, освен че темата е за миньор, а нови не ми се предлагат. Ест. аз съм толкова нагъл че въобще питам за нещо различно от любимото ти, разбирам те напълно.

Дори само смяната на драйвърите направи повече от трикса, трикса направи едно голямо нищо. Афтърбърнъра само направи нещо, но не е достатъчно. Няколко пъти описах подробно какво съм опитал и какви са резултатите. Колко пъти още трябва да опитам едно и също нещо за да разбереш че не става?

Нагъл съм бил, неблагодарен съм бил. Напротив, аз с нищо не те задължавам да влизаш в моята тема, още по-малко да я четеш и да пишеш в нея. Ако наистина бях толкова нагъл и неблагодарен, то щях да ти кажа
НЕ ми спами темата ако нямаш какво да кажеш


А аз ти казвам че съм благодарен за твоите опити, но резултат просто няма. Съобразил съм се с мнението и опита на абсолютно всеки един писал в тази или която и да е тема. Но резултат няма...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Предишна

Назад към Софтуер и крипто портфейли

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin