Blockchain проблем с оторизиране

Модератор: Moderators

Blockchain проблем с оторизиране

Мнениеот drep_de_kristne » 11 Дек 2017, 16:09

Явно вече доста хоря пищят от този проблем. Някой има ли идея какво става, друг успява ли да си влезне в портфейла.
Последна промяна drep_de_kristne на 12 Дек 2017, 00:09, променена общо 1 път
drep_de_kristne
 
Мнения: 37
Регистриран на: 10 Яну 2017, 21:16

Re: Blockchain проблем с оторизиране

Мнениеот filchef » 11 Дек 2017, 18:04

drep_de_kristne написа:Явно вече доста хоря пищят от този проблем. Някой има ли идея какво става, друг успява ли да сисе влезне в портфейла.

Така е като не си държите коините поне на десктопа а в някакви шибани онлайн сервизи да ви е за урок.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Blockchain проблем с оторизиране

Мнениеот drep_de_kristne » 11 Дек 2017, 18:59

filchef написа:
drep_de_kristne написа:Явно вече доста хоря пищят от този проблем. Някой има ли идея какво става, друг успява ли да сисе влезне в портфейла.

Така е като не си държите коините поне на десктопа а в някакви шибани онлайн сервизи да ви е за урок.


Добре кажи ми десктоп портфейл да ги прехвърля. Просто блокчейн е единствения портфейл с който знам как се работи и го ползвам от години.
drep_de_kristne
 
Мнения: 37
Регистриран на: 10 Яну 2017, 21:16

Re: Blockchain проблем с оторизиране

Мнениеот ekrem » 11 Дек 2017, 20:16

Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Blockchain проблем с оторизиране

Мнениеот filchef » 11 Дек 2017, 21:33

drep_de_kristne написа:
filchef написа:
drep_de_kristne написа:Явно вече доста хоря пищят от този проблем. Някой има ли идея какво става, друг успява ли да сисе влезне в портфейла.

Така е като не си държите коините поне на десктопа а в някакви шибани онлайн сервизи да ви е за урок.


Добре кажи ми десктоп портфейл да ги прехвърля. Просто блокчейн е единствения портфейл с който знам как се работи и го ползвам от години.

Електрум в него можеш да си импортнеш Мастър приват ключа който можеш да го получиш от тук но те съветвам да си дръпнеш ключа си офлайн като си изтеглиш страницата от гитхуба даден в самата страница щото не се знае някой снифер дали не следи трафика към нея.На страницата е обяснено къде се слагат думите които са ти дали при регистрацията на акаунта за възстановяването му от blockchain.info.
За Електрум има тема във форума така ,че търси я и чети и питай там ако нещо не ти е ясно.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Blockchain проблем с оторизиране

Мнениеот drep_de_kristne » 11 Дек 2017, 22:55

добре, в момента няма как да сваля портфейла и да го чакам да се инсталира, дава ми и липсващ файл на компютъра, пък и докато го разуча.... имам друг портфеил в block.io и понеже ме притеснява ситуацията с blockchain.info мисля да ги прехвърля там докато инталирам десктоп портфейл. дали block.io е надежден ли е за известно време?
drep_de_kristne
 
Мнения: 37
Регистриран на: 10 Яну 2017, 21:16

Re: Blockchain проблем с оторизиране

Мнениеот filchef » 11 Дек 2017, 23:33

drep_de_kristne написа:добре, в момента няма как да сваля портфейла и да го чакам да се инсталира, дава ми и липсващ файл на компютъра, пък и докато го разуча.... имам друг портфеил в block.io и понеже ме притеснява ситуацията с blockchain.info мисля да ги прехвърля там докато инталирам десктоп портфейл. дали block.io е надежден ли е за известно време?

Ма ти май не прочете за Електрум - той не иска никаква синхронизация - а освен това в официалния портфейл не е възможен импорт на Мастер прайвът ключ.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Blockchain проблем с оторизиране

Мнениеот drep_de_kristne » 11 Дек 2017, 23:46

filchef написа:
drep_de_kristne написа:добре, в момента няма как да сваля портфейла и да го чакам да се инсталира, дава ми и липсващ файл на компютъра, пък и докато го разуча.... имам друг портфеил в block.io и понеже ме притеснява ситуацията с blockchain.info мисля да ги прехвърля там докато инталирам десктоп портфейл. дали block.io е надежден ли е за известно време?

Ма ти май не прочете за Електрум - той не иска никаква синхронизация - а освен това в официалния портфейл не е възможен импорт на Мастер прайвът ключ.


опитах, но не мога да го инсталирам защото: api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll липсва.. а за bitcoin core не ми достигат около 10гб.
за това ми се искаше да ги прехвърля някъде докато се оправя с компютъра и инсталацийте.

всъщтност може ли да го сваля на телефона?
drep_de_kristne
 
Мнения: 37
Регистриран на: 10 Яну 2017, 21:16

Re: Blockchain проблем с оторизиране

Мнениеот filchef » 11 Дек 2017, 23:57

drep_de_kristne написа:
filchef написа:Ма ти май не прочете за Електрум - той не иска никаква синхронизация - а освен това в официалния портфейл не е възможен импорт на Мастер прайвът ключ.


опитах, но не мога да го инсталирам защото: api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll липсва.. а за bitcoin core не ми достигат около 10гб.
за това ми се искаше да ги прехвърля някъде докато се оправя с компютъра и инсталацийте.

всъщтност може ли да го сваля на телефона?

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Blockchain проблем с оторизиране

Мнениеот drep_de_kristne » 12 Дек 2017, 00:01

filchef написа:
drep_de_kristne написа:
filchef написа:Ма ти май не прочете за Електрум - той не иска никаква синхронизация - а освен това в официалния портфейл не е възможен импорт на Мастер прайвът ключ.


опитах, но не мога да го инсталирам защото: api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll липсва.. а за bitcoin core не ми достигат около 10гб.
за това ми се искаше да ги прехвърля някъде докато се оправя с компютъра и инсталацийте.

всъщтност може ли да го сваля на телефона?



ми аз 2015 нямам, при мен са 2005, 2008, 2010.

добре става ли с мобилната версия? просто да ги изпратя на сигурно докато ги оправя тия неща.
drep_de_kristne
 
Мнения: 37
Регистриран на: 10 Яну 2017, 21:16

Следваща

Назад към Софтуер и крипто портфейли

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin