[Crypto Adept] Софтуер за прогнозиране на цената

Модератор: Moderators

Re: [Crypto Adept] Софтуер за прогнозиране на цената

Мнениеот danisapfirov » 10 Ное 2017, 15:07

Сега ще бъде добре на практика да се тества и да видим какви са резултатите от прогнозите.
Би било добре към основния списък да има данни показващи състоянието на индикаторите. Сега трябва да се влиза
във всеки коин отделно и да се преценя.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: [Crypto Adept] Софтуер за прогнозиране на цената

Мнениеот Flasher » 10 Ное 2017, 15:27

На твоя машина ли го хостваш ? Не знам как е трафика но много бавно зареждат 2D/3D графиките. По-мисли за някоя виртуална машина :)
Flasher
 
Мнения: 94
Регистриран на: 01 Апр 2016, 19:25

Re: [Crypto Adept] Софтуер за прогнозиране на цената

Мнениеот 2GOOD » 10 Ное 2017, 19:03

Отлична работа на Стефан, ако има интерес към приложението, мога да помогна с хоста и интеграцията с форума.

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: [Crypto Adept] Софтуер за прогнозиране на цената

Мнениеот svett » 11 Ное 2017, 06:50

Здравей Стефан,

Поздравления за чудеснaта идея!

Като предложение, възможно ли е да се замени времевия интервал в графиките с фактически time stamp, примерно както е на coinmarketcap в UTC време. Така като цяло се добива по-конкретна представа за пазарните събития и движенията могат да се map-ват спрямо други графики. Но това е само потребителска гледна точка, верятно си имал съображения.
svett
 
Мнения: 70
Регистриран на: 13 Юни 2017, 00:20

Re: [Crypto Adept] Софтуер за прогнозиране на цената

Мнениеот chohav » 21 Ное 2017, 13:32

Браво Стефко!
Аватар
chohav
 
Мнения: 54
Регистриран на: 04 Юли 2016, 14:48

Re: [Crypto Adept] Софтуер за прогнозиране на цената

Мнениеот Zipo™ » 22 Ное 2017, 12:00

Добавих нова функционалност.

1. Кликаш върху тигъра:
Изображение

2. И ставаш вълка от Wall Street
Изображение

svett написа:Здравей Стефан,

Поздравления за чудеснaта идея!

Като предложение, възможно ли е да се замени времевия интервал в графиките с фактически time stamp, примерно както е на coinmarketcap в UTC време. Така като цяло се добива по-конкретна представа за пазарните събития и движенията могат да се map-ват спрямо други графики. Но това е само потребителска гледна точка, верятно си имал съображения.

Да, за в бъдеще ще добавя такава опция.

2GOOD написа:Отлична работа на Стефан, ако има интерес към приложението, мога да помогна с хоста и интеграцията с форума.

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

За момента имам идея да го пусна като продукт с месечен абонамент, но все още не знам как ще се развият нещата. За потребителите на форума съм обещал да остане 100% free.

Flasher написа:На твоя машина ли го хостваш ? Не знам как е трафика но много бавно зареждат 2D/3D графиките. По-мисли за някоя виртуална машина :)

Леко е slolwly, хоства се в USA... но върши работа, ако почне да цикли ще го преместя на VPS в Google Cloud.
More than ever
Аватар
Zipo™
 
Мнения: 22
Регистриран на: 29 Юли 2013, 14:10

Re: [Crypto Adept] Софтуер за прогнозиране на цената

Мнениеот Flasher » 30 Ное 2017, 16:11

Zipo едно въпросче. Като се логна и пише Last Update: и дата. Това означа че тогава е ъпдейтната последно информацията или че тогава ти си по-добрил нещо по-системата ? Ако е първото е добре да измислиш нещо да става постоянно примерно през 30 мин :)
Flasher
 
Мнения: 94
Регистриран на: 01 Апр 2016, 19:25

Re: [Crypto Adept] Софтуер за прогнозиране на цената

Мнениеот Zipo™ » 04 Дек 2017, 02:17

Flasher написа:Zipo едно въпросче. Като се логна и пише Last Update: и дата. Това означа че тогава е ъпдейтната последно информацията или че тогава ти си по-добрил нещо по-системата ? Ако е първото е добре да измислиш нещо да става постоянно примерно през 30 мин :)

"Last Update" е датата на която последно е променен data.php файла, като цяло не е от значение.
More than ever
Аватар
Zipo™
 
Мнения: 22
Регистриран на: 29 Юли 2013, 14:10

Re: [Crypto Adept] Софтуер за прогнозиране на цената

Мнениеот chardak » 02 Май 2018, 15:42

Забелязах, че вместо първоначалното INCEPTION зелената графика сега се казва MOMENTUM. Това същото ли е или е друго???
chardak
 
Мнения: 63
Регистриран на: 15 Юли 2017, 20:39

Re: [Crypto Adept] Софтуер за прогнозиране на цената

Мнениеот Mateev » 02 Май 2018, 16:37

И аз имам въпрос:
Може ли отнякъде да се прочете информация защо тези формули за ELEVATION и INTERCEPTION имат някаква прогностична стойност?

Според мене са прекалено елементарни, за да се надяваме, че с тях ще открием светия граал.
Имаш ли исторически тестове, които да доказват ПМО-то на тези формули?
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

ПредишнаСледваща

Назад към Софтуер и крипто портфейли

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, mincho, Spenchoni, svetlim, viniamin

cron