миньор за Groestl

Модератор: Moderators

миньор за Groestl

Мнениеот Spoon.Net » 18 Апр 2015, 09:30

здравейте. преди няколко дена един от мултипууловете добави този алгоритъм, но нещо не нацелвам настройките на миньора. ще помоля ако някой има работещ миньор за тази щуротия да сподели, че не мога даже и тест дали е профитно да направя :). също така и какъв хешрейт постига при 280х или 290тка. благодаря.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: миньор за Groestl

Мнениеот STG » 18 Апр 2015, 15:49

Здравей, Spoon.Net! Само за сведение, Groestl си заслужаваше да се копае допреди една седмица, но блокнаградата на Diamonds /DMD/ беше редуцирана петкратно, а трудността още не го е отразила това. Няма Groestl монета в момента, която "да си плаща тока".
По спомен, с най-оптимизираните бинове /не тези на pallas, има и по-оптимизирани/, хешрейтът на Хавай беше от порядъка на 30 MH/s, а на Tahiti - 25 MH/s.
Тези бинове не ползват RAM на видеокартата, съответно може да се смъкне скоростта максимално, за да се пести ток.
P.S. И преди някой да е казал, че тия скорости са като за MyriadGroestl, ще отговоря, че са за класическият Groestl.
STG
 
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Апр 2015, 15:42

Re: миньор за Groestl

Мнениеот Spoon.Net » 18 Апр 2015, 17:07

благодаря за отговора колега и добре дошъл във форума. поне официално :). би ли качил някъде работещ миньор за гроестл ? благодаря.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: миньор за Groestl

Мнениеот STG » 18 Апр 2015, 17:34

Заповядай, колега:
https://mega.co.nz/#!5k02DLZA!GXYlpt4oLvYaEMQ4dqcLwzRRu0U-9YKagU5BJ0xYse8

Заради кофти конфигуриране на пула на dambi, не работи коректно със стратума му, затова в *.bat - файла е през long pool / http.
С yaamp.com не съм го пробвал. /видях, че там има groestl, но аз в мултипул groestl не съм копал/
Тези бинове, доколкото знам, не са компилирани от *.cl, а са писани на асамблер, затова и размерът им е толкова компактен. Скоростта им е +50% на най-добрите предишни, които са ми известни, но с тях консумацията и температурите са...
STG
 
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Апр 2015, 15:42


Назад към Софтуер и крипто портфейли

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, konqueror, viniamin