Проблем със синхронизацията на Dogecoin Wallet 1.6 Разрешен.

Модератор: Moderators

Re: Проблем със синхронизацията на Dogecoin Wallet 1.6 Разре

Мнениеот 2GOOD » 30 Май 2014, 14:38

pa41n0 написа:здравейте имам един въпрос и ще съм ви мн благодарен ако ми помогнетре свалих си портфейла биткоин кор 0.9.1.0 и почнах да го синхронизирам оба4е кам края ми изврещя за грешка ---------------------------
MinGW Runtime Assertion
---------------------------
Assertion failed!

Program: C:\Documents and Settings\User\Desktop\bitcoin-qt.exe
File: main.cpp, Line 1167

Expression: pindexFirst
---------------------------
Abort Retry Ignore
и незнам какво да правя а другия проблем е 4е съм си създал адрес накойто о4аквам да ми пратят 0.79 бтк и съм ги платил въпроса ми е направих си замазване на портфейла .дат файлче и ако инсталирам наново портфейл само 4е на друг компутър ще мога ли да си върна пак стария портфейл ? много ще съм ви благодарен ако ми помогнете


само .дат файла е важен - ДА
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4958
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Проблем със синхронизацията на Dogecoin Wallet 1.6 Разре

Мнениеот filchef » 30 Май 2014, 15:50

а също и паролата ако си сложил такава - внимавай да не я забравиш
Не е нужно да го инсталираш на друг компютър - просто изтрий всичко от роуминг/биткойн папката с изключение на дат файловете оставяйки само peers.dat и wallet.dat и пак синхронизирай - ако ти даде пак грешка изтрий и peers.dat.Трябва да знаеш че AppData/Roaming/Bitcoin са скрити папки и първо трябва от свойствата на папките да разрешиш да ти се виждат скритите папки с десен клавиш на мишката се чекваше в менюто да се показват.Пътят до папката за уиндос 7 е C:/Users/imeto na potrebitelja/AppData/Roaming/Bitcoin
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2270
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Предишна

Назад към Софтуер и крипто портфейли

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Spenchoni, viniamin

cron