Монако Койн (Х11) пул, новичък

Модератор: Moderators

Монако Койн (Х11) пул, новичък

Мнениеот jamiemirror » 03 Фев 2018, 00:55

https://xmcc.multipools.club

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2870643

Самата монетка технологично е развита както ДАШ-а. Има нодове и може човек да си пусне такъв сравнително евтино (1000 койна, в момента $4 всеки).
https://monoeci.io/

https://github.com/monacocoin-net/monoeci-core/releases
Портфейли, друг код.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2083054
Общо инфо. Съдържа и решения за проблеми по синхронизиране на блокчейна.



*Да не се бърка със самото Монако! Не е официална/неофициална валута там и т.н.
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Монако Койн (Х11) пул, новичък

Мнениеот novminior » 03 Фев 2018, 09:34

Здрасти колега, нов съм в занаята можеш ли да споделиш с какво се копае това и има ли смисъл да се копае ?
novminior
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Фев 2018, 09:30

Re: Монако Койн (Х11) пул, новичък

Мнениеот dob » 03 Фев 2018, 09:43

novminior написа:Здрасти колега, нов съм в занаята можеш ли да споделиш с какво се копае това и има ли смисъл да се копае ?


Клега прочети за видовете протоколи - х11, 13, дагинг, ША256 и други и ще се научиш кое с какво се копае, какъв е актуалния към момента хардуер и дали е ефективен, а дали конкретната шиийткоин е доходоносна трудно може да се каже, всичко зависи от цената й и то не в момента, а за в бъдеще! Някой такива докато настроиш риговете и получиш първия трансфер вече са се обезценили. :mrgreen:
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: Монако Койн (Х11) пул, новичък

Мнениеот novminior » 03 Фев 2018, 09:47

dob написа:
novminior написа:Здрасти колега, нов съм в занаята можеш ли да споделиш с какво се копае това и има ли смисъл да се копае ?


Клега прочети за видовете протоколи - х11, 13, дагинг, ША256 и други и ще се научиш кое с какво се копае, какъв е актуалния към момента хардуер и дали е ефективен, а дали конкретната шиийткоин е доходоносна трудно може да се каже, всичко зависи от цената й и то не в момента, а за в бъдеще! Някой такива докато настроиш риговете и получиш първия трансфер вече са се обезценили. :mrgreen:


Благодаря, за съвета за момента ще си остана на ETH за напред ще му мисля.
novminior
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Фев 2018, 09:30

Re: Монако Койн (Х11) пул, новичък

Мнениеот dob » 03 Фев 2018, 10:19

.. предполагам не съм те засегнал, но щом копаш ет със същото може да копаш и х11. Иначе, ако имаш време и нерви, може да следиш, на един сайт имаше, нововъзникващите шийтове, да се хвърляш в началото, когато трудността е ниска и съпорта пъмпи цената и да накопаваш доста пари, само не се съблазнявай да ги пазиш за "по-добра" цена, това в 99 % от случаите не става!
Успех
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: Монако Койн (Х11) пул, новичък

Мнениеот jamiemirror » 03 Фев 2018, 21:01

Е, тази стинка беше 3 цента през декември и е над $4 сега.
Но в темата аз не я рекламирам, дал съм синтезирана информация просто - и нов пул. Характерното за монетката е че всички пулове досега имаха само по няколко човека, новосъздаденият вдигна за 20тина часа 7ТХаша с 50 активни уоркера, което май го прави един от най-големите за монетката. Иначе блок се копаше за дни...

ПП: най-удобната машина за нея е Д3 на Антмайнър. Може и с наета мощност от Найсхеш, ако някой прецени че е рентабилно.
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Монако Койн (Х11) пул, новичък

Мнениеот lazar_gruev » 04 Фев 2018, 17:16

, НОВИЧЪК
Re: Монако Койн (Х11) пул, новичък
Мнение от jamiemirror » 03 Фев 2018, 21:01

Е, тази стинка беше 3 цента през декември и е над $4 сега.
Но в темата аз не я рекламирам, дал съм синтезирана информация просто - и нов пул. Характерното за монетката е че всички пулове досега имаха само по няколко човека, новосъздаденият вдигна за 20тина часа 7ТХаша с 50 активни уоркера, което май го прави един от най-големите за монетката. Иначе блок се копаше за дни...

ПП: най-удобната машина за нея е Д3 на Антмайнър. Може и с наета мощност от Найсхеш, ако някой прецени че е рентабилно.
Re: Монако Койн (Х11) пул, новичък
Мнение от dob » 03 Фев 2018, 10:19

.. предполагам не съм те засегнал, но щом копаш ет със същото може да копаш и х11. Иначе, ако имаш време и нерви, може да следиш, на един сайт имаше, нововъзникващите шийтове, да се хвърляш в началото, когато трудността е ниска и съпорта пъмпи цената и да накопаваш доста пари, само не се съблазнявай да ги пазиш за "по-добра" цена, това в 99 % от случаите не става!
Успех Кой е този сайт ?
lazar_gruev
 
Мнения: 14
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 16:54

Re: Монако Койн (Х11) пул, новичък

Мнениеот lazar_gruev » 04 Фев 2018, 17:21

dob написа:.. предполагам не съм те засегнал, но щом копаш ет със същото може да копаш и х11. Иначе, ако имаш време и нерви, може да следиш, на един сайт имаше, нововъзникващите шийтове, да се хвърляш в началото, когато трудността е ниска и съпорта пъмпи цената и да накопаваш доста пари, само не се съблазнявай да ги пазиш за "по-добра" цена, това в 99 % от случаите не става!
Успех
?
lazar_gruev
 
Мнения: 14
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 16:54


Назад към Басейни

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin