BG Pool

Модератор: Moderators

Re: BG Pool

Мнениеот laik2 » 07 Дек 2017, 13:25

Herzog написа:Да разбирам ли, че никой тук не може да отговори на въпросите ми конкретно? :(

Какво искаш да ти бъде отговорено? Казах ти...наеми си сносен ВПС от суперхостинг или от овх, наеми си човек девелопър на php/js/c++ да ти вдигне интерфейса и си пускай басейна.
Мрежата на монеро е прекалено голяма за да я пусна на някой от моите сървъри и вече съм се парил с басейни...това е загубена кауза.
laik2
 
Мнения: 441
Регистриран на: 28 Окт 2016, 10:35

Re: BG Pool

Мнениеот bullrager » 08 Дек 2017, 09:30

Herzog написа:Да разбирам ли, че никой тук не може да отговори на въпросите ми конкретно? :(


Конкретно не може да ти се отговори понеже и с кола и с каруца а и с боси крака се стига до гробището.

Да се направи басейн може и да не е инвестиция. Просто тръгваш и си инсталираш софтуера и почваш да се учиш, в твоя "гараж". Кой софтуер: Погледни какво ползуват пуловете но помни че има и програмиска работа защото повечето са нещо като "тоолкит" а не "ключове в ръка".

Иначе ако го гледаш като инвестиция, наемаш хора, плащаш а те ще ти кажат какво и колко. И пак подчертавам: какво и колко зависи от това какво ти искаш да получиш. Може и с 1 впс да се тръгне и системата да е проектирана да се развива хоризонтално и да скалира. Но пак: познания и опит. Траябва да си ги набавиш или да ги купиш.
bullrager
 
Мнения: 38
Регистриран на: 16 Ное 2017, 15:12

Re: BG Pool

Мнениеот Herzog » 09 Дек 2017, 22:04

Какво искаш да ти бъде отговорено? Казах ти...наеми си сносен ВПС от суперхостинг или от овх, наеми си човек девелопър на php/js/c++ да ти вдигне интерфейса и си пускай басейна.
Мрежата на монеро е прекалено голяма за да я пусна на някой от моите сървъри и вече съм се парил с басейни...това е загубена кауза.




Траябва да си ги набавиш или да ги купиш.



Добре, явно аз съм идиот, за което се извинявам! :(

И, понеже явно съм идиот, простете, но отново ще задам идиотския си въпрос.

Има ли някой в този форум, който да се наеме да направи басейн за добив на Монеро?
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: BG Pool

Мнениеот laik2 » 11 Дек 2017, 20:36

Разбирай го така, пробвах да пусна един басейн за ETN(електронеум), който ползва базата на монеро(криптонайт или битмонеро). 2 миньора успяха да ми скапят виртуалката за отрицателно време.
Та..машина поне 8 ядрена с поне 16GB памет и изключително бързи дискове SSD/SAS.
laik2
 
Мнения: 441
Регистриран на: 28 Окт 2016, 10:35

Re: BG Pool

Мнениеот jamiemirror » 11 Дек 2017, 21:37

laik2 написа:Разбирай го така, пробвах да пусна един басейн за ETN(електронеум), който ползва базата на монеро(криптонайт или битмонеро). 2 миньора успяха да ми скапят виртуалката за отрицателно време.
Та..машина поне 8 ядрена с поне 16GB памет и изключително бързи дискове SSD/SAS.


Машината не е проблем, мога да даря ... за каузата.
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: BG Pool

Мнениеот dob » 12 Дек 2017, 08:53

jamiemirror написа:
laik2 написа:Разбирай го така, пробвах да пусна един басейн за ETN(електронеум), който ползва базата на монеро(криптонайт или битмонеро). 2 миньора успяха да ми скапят виртуалката за отрицателно време.
Та..машина поне 8 ядрена с поне 16GB памет и изключително бързи дискове SSD/SAS.


Машината не е проблем, мога да даря ... за каузата.



Колега, имам чуство, че искаш това просто от инат или си член на патриотична партия.

К'ви са тия дарения и прочие, ако имаш повече пари дай ги за кауза. Да се направи БЪЛГАРСКИ/НАШЕНСКИ/РОДЕН/БУЛГАР-БУЛГАР не ми изглежда да е.

Едното е да инвестираш и да чакаш печалба, друго е да се научиш как се прави, трето е ПРОСТО да има пул с бг някъде в домейна.

Иначе имаше и други пулове направени у нас, аз дълго време копах в един, валута, която вече я няма /или поне във вида в който беше създадена/. Колегата, който го беше направил, мисля беше от Варна.

Поздрави, и не се засягай, просто не те разбирам за какво се бориш.
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: BG Pool

Мнениеот jamiemirror » 12 Дек 2017, 12:55

dob-е, предполагам си ме объркал с Херцожето :whistle:
На мен лично ми е интересно как се прави. Колкото до ползата от файдата - смятам че няма кяр. Ама тук старите кучета да се изкажат...
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: BG Pool

Мнениеот dob » 12 Дек 2017, 20:08

jamiemirror написа:dob-е, предполагам си ме объркал с Херцожето :whistle:
На мен лично ми е интересно как се прави. Колкото до ползата от файдата - смятам че няма кяр. Ама тук старите кучета да се изкажат...



uuuпс иСвинявам се за грешката!
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Предишна

Назад към Басейни

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, mincho, Spenchoni, svetlim, viniamin