Най-добър SHA256 Bitcoin pool

Модератор: Moderators

Re: Най-добър SHA256 Bitcoin pool

Мнениеот Voodoo » 11 Мар 2015, 18:37

Чакам с нетърпение БГ решение. Разбира се с молбата за красив мултиезичен (БГ) интерфейс. Аз мислех да си играя да правя P2Pool но имам работа по сървъра с други проекти и не му е дошло времето, а ако има БГ пул може и да не му дойде :) Стискам палци за един сериозен БГ проект.
Никога не мисли за бъдещето. То идва достатъчно бързо.
Подаръци тук: 1GDE66y8C6bdo8zv4jcPFuTrAmNCjvKAND
Аватар
Voodoo
 
Мнения: 69
Регистриран на: 08 Сеп 2014, 09:03
Местоположение: Плевен

Re: Най-добър SHA256 Bitcoin pool

Мнениеот larry12 » 11 Мар 2015, 18:52

jkminkov написа:
нали и btc и nmc адресите, които си въвел са твои с локален клиент, а не с такъв на борса щото няма да получиш нищо ако са такива

за extranonce има страница с обяснения https://www.nicehash.com/?p=asic

примерно директно в интерфейса на мравката може да се активира xnsb - stratum+tcp://stratum.nicehash.com:3333/#xnsub но не може да се сложи таван на цената, така че остава да се ползва stratum proxy



ми....портфейла ми е в blockchain-a, успешно подписах съобщението и Eligius-a ми го прие, но за NMC адрес съм оставил адрес на Cryptsy, все още не съм получил плащане нито в BTC нито в NMC, макар че съм минал 0.041 :think:
Иначе като довиб съм доволен, по-добре от f2pool-a и ghash-a, басейна е стабилен, единствено ме дразни че някой неща са написани неразбираемо.


това ми изписва в status-a
ако всичко е ток би трябвало при следващият блок да получа плащане или ? :shifty:

Код за потвърждение: Избери целия код

                   Unpaid Balance      
As of last block:   0.05731810 BTC   
Estimated Change:   +0.00659784 BTC   
Estimated Total:    0.06391594 BTC
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Най-добър SHA256 Bitcoin pool

Мнениеот drag0sd » 11 Мар 2015, 19:09

не съм получил плащане нито в BTC нито в NMC, макар че съм минал 0.041 :think:


Има бутон "Payout Queue" и виж кой по ред си в списъка.
"Очаквайте най-доброто. Пригответе се за най-лошото. И се възползвайте от това, което се случва."
14mKUct2WrB4FF8MZRKxJPfn4xZksW8iQ6
Аватар
drag0sd
 
Мнения: 10
Регистриран на: 20 Юни 2013, 06:19

Re: Най-добър SHA256 Bitcoin pool

Мнениеот larry12 » 11 Мар 2015, 19:23

drag0sd написа:
не съм получил плащане нито в BTC нито в NMC, макар че съм минал 0.041 :think:


Има бутон "Payout Queue" и виж кой по ред си в списъка.



Това не го бях видял.....984 номер съм...явно ще почакам, мерси за пояснението.




пс : Битмайн пуул-а май е под атака

Dear Bitmain Customer,

This morning we received a concerning email from a group of hackers threatening Bitmain and our services with a DDoS attack and demanding a ransom payment to prevent the attack. Bitmain is committed to providing the best service possible to our users, and will not invite future attacks of this sort by giving in to the demands of hackers.

The hackers have demonstrated that they do possess the capability to execute a DDoS and that this is not an entirely empty threat, although we do not know the full extent of their capabilities. During the next few days, Bitmaintech.com, AntPool, AntPool.com, and&nbs p;Hashnest.com may experience intermittent outages. Our team is working hard to ensure that the effects of any possible attack will be as minimal as possible.

For those customers mining on AntPool, please make sure that you have configured your backup pools properly in the event that you are unable to access AntPool.

For HashNest users, mining payouts will continue as usual and there is no need to worry about lost revenue.

For sales, if you are unable to access our main website, you may contact us directly at [email protected].

Thank you for bearing with us during this time.

All the best,

Bitmain
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Най-добър SHA256 Bitcoin pool

Мнениеот jkminkov » 11 Мар 2015, 21:18

larry12 написа:
jkminkov написа:
нали и btc и nmc адресите, които си въвел са твои с локален клиент, а не с такъв на борса щото няма да получиш нищо ако са такива

за extranonce има страница с обяснения https://www.nicehash.com/?p=asic

примерно директно в интерфейса на мравката може да се активира xnsb - stratum+tcp://stratum.nicehash.com:3333/#xnsub но не може да се сложи таван на цената, така че остава да се ползва stratum proxy



ми....портфейла ми е в blockchain-a, успешно подписах съобщението и Eligius-a ми го прие, но за NMC адрес съм оставил адрес на Cryptsy, все още не съм получил плащане нито в BTC нито в NMC, макар че съм минал 0.041 :think:
Иначе като довиб съм доволен, по-добре от f2pool-a и ghash-a, басейна е стабилен, единствено ме дразни че някой неща са написани неразбираемо.


това ми изписва в status-a
ако всичко е ток би трябвало при следващият блок да получа плащане или ? :shifty:

Код за потвърждение: Избери целия код

                   Unpaid Balance      
As of last block:   0.05731810 BTC   
Estimated Change:   +0.00659784 BTC   
Estimated Total:    0.06391594 BTC


http://eligius.st/support/kb/faq.php?cid=1

адреса за копане в мравката е stratum+tcp://stratum.nicehash.com:3333#xnsub - без / слаш преди диеза # в сайта го дават грешно, а това дали ще работи зависи от версията на миньора която е качена, ако е стара трябва да ъпгрейднете, а за парола се пише само X не приема друго иначе не копа нищо все едно е изгоряла...
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Най-добър SHA256 Bitcoin pool

Мнениеот BAUAR » 12 Мар 2015, 08:04

За 24 часа в ghash.io - 0,03189051 BTC при 3TH мощност
По калкулатор - 0.03181 BTC

Мисля си, че няма никакъв проблем с pool-а. Не знам защо не го харесват някой хора. Ще следя и в следващите поне 5 дни как е дохода.
Аватар
BAUAR
 
Мнения: 160
Регистриран на: 16 Юли 2014, 11:39

Re: Най-добър SHA256 Bitcoin pool

Мнениеот larry12 » 12 Мар 2015, 19:31

в дългосрочен план ghash-a напоследък е доста зле....аз лично го харесвам доста басейна защото най-малкото сайта е направен много добре и има iphone app с notifications с който да си следя миньорите но до там.


Eligius-a за момента ми плаща точно както си му е реда, плащане ще получа чак след 11 блока но все тая така или иначе не ми трябват стинките за момента.
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Най-добър SHA256 Bitcoin pool

Мнениеот ivajlozah » 13 Мар 2015, 04:23

larry12 написа:в дългосрочен план ghash-a напоследък е доста зле....аз лично го харесвам доста басейна защото най-малкото сайта е направен много добре и има iphone app с notifications с който да си следя миньорите но до там.


Eligius-a за момента ми плаща точно както си му е реда, плащане ще получа чак след 11 блока но все тая така или иначе не ми трябват стинките за момента.


Пари на мига? :)
ivajlozah
 
Мнения: 60
Регистриран на: 10 Мар 2014, 18:06

Re: Най-добър SHA256 Bitcoin pool

Мнениеот larry12 » 16 Мар 2015, 17:42

Бааси кво става с тия басейни, antpool-a здраво го друсат с ddos от една седмица, вчера захванаха и eligius-a :think:
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Най-добър SHA256 Bitcoin pool

Мнениеот larry12 » 14 Май 2015, 22:46

От доста време копая в Slush pool-a, ми нямам забележки басейна е повече от добър, стабилен, сайта е супер информативен и има дни в които късмета е сравним с тоя в Антпул-а но липсват постоянните прекъсвания и падане на стратум-а.
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

ПредишнаСледваща

Назад към Басейни

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Sando_83, viniamin