multipool.in проблем ??

Модератор: Moderators

Re: multipool.in проблем ??

Мнениеот jkminkov » 30 Юли 2013, 16:35

кои са тея две, които ги няма в cryptsy дето се копат в multipool?

всичките ги пращам там с изключение на ftc, които са по-изгодни към btc-e

защо теглиш btc, при разлика в курсовете купуваш менте-койни с цел прехвърляне на дребни суми от mxcNOW и го продаваш в cryptsy където консолидираш btc-та и ги теглиш само оттам

да теглиш по-малко от 0.5 btc си е набутване, щото като дойде момента да ги пращаш тея всичките входящи по 0,05, 0,1, 0,2 - ще ти сложи още такси
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: multipool.in проблем ??

Мнениеот ZAX » 30 Юли 2013, 19:21

Именно, затова не ми е удобно така... Койните ми трябват сега, значи ще си ги тегля сега...

Recommended Links

...
MCXnow - Sell your WDC and MNC

Ето така са излъгали копелдаците и аз въобще не погледнах WDC, в смисъл проверих за MNC, нямаше я другаде и давай... А за таксата не си прав, никога не ти се слага по-голяма такса от 0.0002 при транзакция! Може би по-късно ти се отдържат на всяка следваща, не знам... Но за сега не съм почувствал негативите от това че имам страшно много и то все дребни постъпления...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: multipool.in проблем ??

Мнениеот jkminkov » 26 Мар 2014, 20:00

с импортиран api trade key на cryptsy пращат при по-ниски прагове наличните баланси

p.s. първи си затрийте всичките адреси, иначе става едно мазало, записва ги БЕЗ припокриване
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Предишна

Назад към Басейни

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin

cron