multipool.in проблем ??

Модератор: Moderators

multipool.in проблем ??

Мнениеот nighteagle » 27 Юли 2013, 13:41

Колеги от вчера (поне вчера пробвах и го установих) имам проблеми с multipool.in

Исках да се логна - не успя. (А паролата си я знам!)
Исках да я ресетна - попълвам формата и ми дава грешка.
Направих нов юзър, нямаше съобщение за грешка - и с него не мога да влеза, като се опитвам да му ресетна на него парола казва, че няма такъв.

Имате ли вие някакви проблеми, или само в моя телевизор е проблема :D
nighteagle
 
Мнения: 46
Регистриран на: 08 Юли 2013, 12:08

Re: multipool.in проблем ??

Мнениеот 2GOOD » 27 Юли 2013, 15:28

Определено проблема ще е за всички - най-добре пиши на съпорта или изчакай малко - ако нямаш пари вътре
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: multipool.in проблем ??

Мнениеот ZAX » 27 Юли 2013, 15:34

Аз съм вътре (просто не съм излизал) и не виждам проблем. Но не копая в момента.

Освен да засилвам всичко към някоя борса, докато още може : ]
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: multipool.in проблем ??

Мнениеот ZAX » 29 Юли 2013, 05:08

Изхвърлило ме е тази нощ, влязох си без проблем, но нещо не мога да кешаутна... Някой да има подобен проблем или представа защо не може? Понеже съобщение за грешка не ми дава, пробвах на 2 валути по 2 варианта към борса и портфейл, нищо...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: multipool.in проблем ??

Мнениеот jkminkov » 29 Юли 2013, 09:00

сложи си тавана на един койн и няма нужда да влизаш никъде, плаща автоматично
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: multipool.in проблем ??

Мнениеот ZAX » 29 Юли 2013, 09:31

Е хубаво, ама аз искам да си ги вадя 1 по 1 ръчно и си влизам без проблем, но като цъкна cashout просто не се случва нищо...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: multipool.in проблем ??

Мнениеот jkminkov » 29 Юли 2013, 18:53

сложи 1 - save и чак след това - cashout;

btw домейна е сменен на .us - затова има/ло проблеми с логването
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: multipool.in проблем ??

Мнениеот ZAX » 29 Юли 2013, 23:28

Аз през .us си се логвам от началото и към него си копая, защото видях че пише за резерва да се слага, но понеже не съм с конф и не знам как да сложа резерва в командния ред, направо си минах на .us затова съм нямал проблеми и с логването в сайта и с копането, дори не знаех че сайта има eu вариант, мислех че е само за копането.

Да, забелязах че ако първо сейваш, после има много по-голяма вероятност да стане, но ако му цъкнеш ауто също увеличаваш вероятноста за ръчно. Имаше няколко които така и не ми ги прати на ауто... А MEC успях едва преди половин час да си я дръпна, но пък вече е потвърдена, докато PXC явно няма никакво намерение да ги потвърждава скоро... Отделно има и монетки които ще се наложи да си ги докопая... понеже видиш ли не можело да тегля по-малко от цяла монета, бе тея малоумни ли са?!

Също половината монети се продават безкрайно неизгодно, само в някакви скапани борси, където ти дерат кожата зверски, ако искаш да си теглиш в BTC от там...

Та поради всички тези причини разлюбвам този пул и пак си търся къде да копая... Че нещо в слъша само по 0.007 на денонощие никка не е оферта... В мултипула уж е повече от двойно, но след другите глупости си идва там някъде около двойно... Което значи по-добре LTC или там още 1-2 съм си харесал, даже може TRC и да си нямам главоболия. (соло разбира се :mrgreen: )
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: multipool.in проблем ??

Мнениеот jkminkov » 30 Юли 2013, 01:21

какво значи дерат зверски, почти всичко пращам в cryptsy, там вземат два цента за теглене към btc
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: multipool.in проблем ??

Мнениеот ZAX » 30 Юли 2013, 11:23

Две от валутите могат да се обменят само в mxcNOW където взимат по 0.005 BTC което си е зверско дране при положение че аз бях изкопал само колкото за 0.0045 и някак не ми беше удобно да тегля -0.0005 :mrgreen:

За какво въобще са сложили тая лайняна монетка и още по лайняната и борса... То реално ми излезе по-малко печалбата от нея, колкото загубата от това че набутах и друга там, която можеше в cryptsy на по-висока цена, и накрая взех само 2 XPM за цялата работа, че там беше най-ниска таксата, но чаках цял ден да видя дъното. Е поне това уцелих и се избих, гледам днес пак са се вдигнали, та излязох сух от водата и там, но все пак... ;)

Разбира се не ми пука кой знае колко за тези жълти стотинки, ама да ми казва пула че имал 0 такси и да ме праща в такава борса е меко казано некоректно... Аз за борсата ли копая или за себе си... Даже едната монетка всъщност като гледам е могло и в cryptsy и то на по-висок курс, но педеругите са ми написали и за двете че може само в тяхната борсичка (ако е тяхна де, но иначе защо да ми го слагат така...). А тази която наистина може само там, нея трябва да им я копая 1 година че да има смисъл някой ден да я обменя...

Да, за сега съм се спрял на cryptsy за останалите, където таксата ще ми е само 0.0002 колкото на нормална транзакция (те са принципно по 0 или 0.0001, но съм имал и по 0.0002), което си е една напълно адекватна такса! На ония другите боклуци от къде на къде ще им е 25 пъти по-висока таксата?! И това ако не е дране на кожи, тогава не знам какво е... Особено когато искам да си тегля паричките ежедневно!

П.П. Как са нещата в btce и vircurex? Mt.кенеф защо още го няма, май станаха вече 2 дни?

П.П.П. И пула и той... Да не мога да си изтегля монетките 2 дни и там където ми е основния профит да ми ги бавят още 2 дни, да ми ги дадат тях последни, чак когато им е паднала цената си е чиста проба SCAM. Как така другите ми ги пратиха, точно тези задържаха, докато са на висока цена... Деба тея удобни технически проблеми... И каква е тази адска глупост да не мога да тегля под 1 монетка, все едно да ми сложат BTC да не мога да тегля под 1...

SCAM

:mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Следваща

Назад към Басейни

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin

cron