CEX.IO не плаща LTC

Модератор: Moderators

CEX.IO не плаща LTC

Мнениеот valmarr » 17 Мар 2014, 14:55

какво мислите за това
https://support.cex.io/hc/communities/p ... cale=en-us
https://support.cex.io/hc/communities/p ... cale=en-us
защото и аз съм един от тях не ми идват в walleta LTC иначе в сайта си пише че всичко си е ок и са ми пратени?
valmarr
 
Мнения: 26
Регистриран на: 08 Дек 2013, 02:13

Re: CEX.IO не плаща LTC

Мнениеот larry12 » 17 Мар 2014, 15:50

аз имам малко там но не съм пробвал да ги изтегля.
евентуално не става ли да ги смениш за Биткойни?
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: CEX.IO не плаща LTC

Мнениеот whocares » 17 Мар 2014, 16:51

Аз си ги прехвърлих в Криптси, няма проблем с тегленето.
Аватар
whocares
ПроФесор
 
Мнения: 169
Регистриран на: 03 Юни 2013, 13:11

Re: CEX.IO не плаща LTC

Мнениеот valmarr » 17 Мар 2014, 16:57

вече не мога защото баланса ми в акаунта показва 0 тоест че със ги изтеглил (така и направих цъкнах си withdrawal пратиха ми смс с код след това си потвърдих и линка за withdrawal в мейла и до там така от вече 20 часа) няколко пъти си проверих номера на walleta да не би да съм го объркал нещо но не всичко си е ок там
valmarr
 
Мнения: 26
Регистриран на: 08 Дек 2013, 02:13

Re: CEX.IO не плаща LTC

Мнениеот filchef » 17 Мар 2014, 17:24

valmarr написа:вече не мога защото баланса ми в акаунта показва 0 тоест че със ги изтеглил (така и направих цъкнах си withdrawal пратиха ми смс с код след това си потвърдих и линка за withdrawal в мейла и до там така от вече 20 часа) няколко пъти си проверих номера на walleta да не би да съм го объркал нещо но не всичко си е ок там

Пусни си тикет да ти дадат ID на транзакцията да я видиш в блокексплорера с ако трябва да си направиш ресет на порфейла.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: CEX.IO не плаща LTC

Мнениеот valmarr » 17 Мар 2014, 18:19

съжалявам че ви занимах с глупостите ми! :shifty: след като рестартирах walleta ми изписа че не е синхронизиран :whistle: нещо беше забил сега всичко е ок
valmarr
 
Мнения: 26
Регистриран на: 08 Дек 2013, 02:13


Назад към Басейни

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin