CEX.IO удвоява изкопаните LTC

Модератор: Moderators

Re: CEX.IO удвоява изкопаните LTC

Мнениеот ZAX » 15 Мар 2014, 15:48

Не разбрах къде е далаверата... Идиотите в ибей ще ти го купят на по-висока цена просто защото са идиоти и иначе не могат директно да си го купят или понеже ще го направят през краден пейпал примерно? На това ли разчитаме?!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: CEX.IO удвоява изкопаните LTC

Мнениеот cloud » 15 Мар 2014, 15:54

От където и да е колега врътката е че си получаваш дохода. Не знам дали пей пала отсреща е краден и в интерес на истина не мой проблем когато отивам в ebay тяхна работа е да оправят тези неща. Имам нещо за продан и някой го купува. Другата далавера е така или иначе тия гигахешове копаят докато ги държиш и ако шита започне да става грозен просто ги дъмпиш, може да има загуба но не нищо толкова трагично като да се опитваш да разкараш асик който си е загубил 90% от стойността. Не можеш да копаеш алтернативки и затова е скрипт рига който държа вкъщи. Не казвам че cex io e
нещо което ти заменя рига но в добър supplement.
Да колега разчитаме на идиоти. Главно на идиоти.
cloud
 
Мнения: 24
Регистриран на: 02 Мар 2014, 21:13

Re: CEX.IO удвоява изкопаните LTC

Мнениеот guBaHe » 15 Мар 2014, 23:31

Тъъй, викам чакай да пробвам тая далавера с x2.
Отдавна не съм копал лайткоини, а и преди време нещо не бях доволен от тоя пул, та засега пуснах едни скромни 1,45 MHs на ghash.io да копат лайткойни с обещания x2 reward - "To prevent getting 51% of the Litecoin network, the reward multiplier will be adjusted according to the pool speed. Current multiplier: x2"

За точно 2ч и 02 мин (9 пълни shift-a) горе пише:
при средна скорост на часова база 1,43 MHs (така пише в пул-а) и WU Ratio 0.914 в sgminer:
Balance: 0.01648325 Pending: 0.0048,
което прави общо 0.02128325, което според калкулатора на coinwarz.com e добива, който трябва да получим със 1,2 MHs за 2 часа.

Та, тия x2 коини, кога ще се начислят, че не можах да намеря инфо никъде ?

В тоя пул преди доста време, със една и съща скорост, добива ми беше 12-15% по-малък отколкото в bitcoin.cz. Така като гледам - нищо не се е променило оттогава. Ама ще оставя тия 1450 KHs там да ровят, да видим... какво ще излезе. Че нещо ментак ми изглежда работата, особено ако пък са вече начислени, и това е x2 reward-a.

Някой да има някакви наблюдения или мнение по въпроса ?
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: CEX.IO удвоява изкопаните LTC

Мнениеот ekrem » 15 Мар 2014, 23:34

по добре го остави за 12 часа после тегли чертата ако не излизат сметките пали мотора и бягай
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: CEX.IO удвоява изкопаните LTC

Мнениеот ZAX » 16 Мар 2014, 02:13

На ръба е и понякога отива на х1.25 и ти явно си уцелил такъв прозорец.

Статистиката показва, че за 24 часа съм изкарал 0.4 LTC с 1500KH/s, което е точно х1.25... А уж през не малка част от времето бяхме на х2... От друга страна вече така или иначе твърдо сме на х1.25 така че няма значение... Кой сварил сварил... Утре и това няма да го има като гледам...

Важното е че дори х1.25 е над всичко останало в момента!

Остава единствено въпросът: "утре" или там в най-добрият случай след 4 дни, тогава къде.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: CEX.IO удвоява изкопаните LTC

Мнениеот guBaHe » 16 Мар 2014, 11:14

В момента си пише, че е х1.25 вместо обещаните х2.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: CEX.IO удвоява изкопаните LTC

Мнениеот ZAX » 16 Мар 2014, 11:51

Да, но поне половината време съм копал на х2, а от там следва да съм копал средно на х1.5, но явно не е точно така...

П.П. Сега загледах наличната статистика и се оказва че последните блокове хванати при скорост под 25GH/s всичките дузина такива не са потвърдени... Т.е. наградите от х2 нещо ги няма... Надявам се това да е само временно и да пъде коригирано, в противен случай е измама...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: CEX.IO удвоява изкопаните LTC

Мнениеот larry12 » 16 Мар 2014, 18:17

понеже се ровя от един час в гугъл но не успявам да намеря каквото ми трябва дали някой може да помогне.
ползвам една програмка на iphone-a за следене на работниците , програмата обаче иска pool url-то с api key-a , не мога да го открия при cex.io , с litecoinpool.org си работеше перфектно.
адреса на litecoinpool e в този вид :

https://www.litecoinpool.org/api?api_key=
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Предишна

Назад към Басейни

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin