въпрос за wafflеpoll

Модератор: Moderators

въпрос за wafflеpoll

Мнениеот kukazuiko » 04 Мар 2014, 18:55

Здравейте! Измислих го докато чета и се образовам, копачките да я вършат няква все пак :)
И тъй като още съм на тема доизкусоряване на настройки на видео карти и това с борсите ми е много далечно реших да се пусна да покопая на този пул. Колебаех се м/у него и Middlecon но на мидъла таксите нещо по високи ми се видяха (поправете ме ако греша). Та по същество - може ли на вафле-то да пусна 2 отделни копачки да копаят към един и същ биткоин адрес? Дали ще ги отчете или ще има някакво объркване?
Също ако мислите че избора ми на басейн не е най подходящ, моля предложете някой друг от същия тип.
kukazuiko
 
Мнения: 47
Регистриран на: 23 Яну 2014, 11:18

Re: въпрос за wafflеpoll

Мнениеот man0l » 04 Мар 2014, 19:04

Аз съм на вафлата, никакъв проблем няма да пуснеш 2 копачки на 1 и същи адрес, поне теоритично. Този адрес се ползва за payout, т.е. ще ти плащат на него, а това, че си се идентифицирал с него в басейна няма значение.

И двата избора са добри, имаше наскоро проблеми с Cryptsy и Middlecoin забавяше обменянето към btc, та тогава ги смених с вафлата и копая от няма седмица там, ама съм доволен от добива.
https://trak.ink dropshipping automation
Аватар
man0l
 
Мнения: 50
Регистриран на: 05 Дек 2013, 10:36

Re: въпрос за wafflеpoll

Мнениеот kukazuiko » 04 Мар 2014, 19:55

Благодаря колега, ще ги засилвам значи на там.
kukazuiko
 
Мнения: 47
Регистриран на: 23 Яну 2014, 11:18

Re: въпрос за wafflеpoll

Мнениеот angelche1973 » 07 Мар 2014, 13:15

Доволни ли сте от добива последните два дни? Добива намаля :evil:
Не са важни конете в мотора - важно е магарето зад волана
angelche1973
 
Мнения: 455
Регистриран на: 17 Юни 2013, 09:27
Местоположение: София

Re: въпрос за wafflеpoll

Мнениеот Flex » 07 Мар 2014, 13:30

Не, ама какво да правим.. добива намаля навсякъде. Ето да му се радваш: http://poolpicker.eu/
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: въпрос за wafflеpoll

Мнениеот vmuser » 07 Мар 2014, 13:42

Аз се разочаровах от clevermining.com. Една седмица копах там и в един момент спрях, тъй като стана нисък добива и преминах пак на избирателно копане. Останаха ми примерно 0.05 биткойна за изплащане по сметки на total payout, което е сбор от готиви за плащане, непотвърдени и необменени. След време нараснаха само необменените и така стояха с часове. Вече три дни не може да стигнат тези до плащане и за съжаление цифрата от 0.05 в момента е на 0.016 (expected) като има изплатени само едни 0.01. Не знам какъв е смисъла на този басейн, ако обмяната на валутите става след дни, когато цената вече се е забила в дъното...
Имайте едно наум какви схеми се въртят по тея басейни, не знам вече на кой може да се довериш, тъй като всеки спокойно може такива схеми да върти, че да не можеш да го разбереш особено в clevermining, където всякакви статистики липсват и има само крайни резултати.
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: въпрос за wafflеpoll

Мнениеот angelche1973 » 07 Мар 2014, 13:44

Цената на биткойна замръзна :lol: Преди беше по-добре - цената на биткойна лъкатуши, но добива беше по-висок.
Не са важни конете в мотора - важно е магарето зад волана
angelche1973
 
Мнения: 455
Регистриран на: 17 Юни 2013, 09:27
Местоположение: София

Re: въпрос за wafflеpoll

Мнениеот Flex » 07 Мар 2014, 13:47

За да има печеливши трябва да има и губещи... в тоя смисъл не виждам какво кара хората да влагат пари (=биткойни) в шиткойните. Явно надеждата, че ще оцелеят след втория дъмп... но както се вижда 90% не го докарват и май почнаха да намаляват ентусиезираните губещи, в резултат на което шиткойните измират. Почвам да се чудя дали ще си изплатя инвсетицията дори...
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: въпрос за wafflеpoll

Мнениеот angelche1973 » 07 Мар 2014, 14:02

Въпроса е, че идва лято и приходите ще намалеят още, заради допълнителните разходи за ток за климатика :lol:
Не са важни конете в мотора - важно е магарето зад волана
angelche1973
 
Мнения: 455
Регистриран на: 17 Юни 2013, 09:27
Местоположение: София


Назад към Басейни

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, Hristo, ionicle, viniamin