Купувам BTC за 200 лв.

Раздел специализиран за търговията на биткойн, етериум и други криптовалути между потребителите на форума

Модератор: Moderators

Купувам BTC за 200 лв.

Мнениеот guBaHe » 26 Мар 2018, 15:59

Купувам BTC за 200 лв по курса горе в дясно в лева минус 0.75%.
Превеждам парите по Еконт 20-30 мин след първо потвърждение от мрежата.
Офертата е валидна при цена под $8400 / BTC.

Пишете тук или на лични.
Последна промяна guBaHe на 27 Мар 2018, 10:30, променена общо 1 път
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Купувам BTC за 200 лв.

Мнениеот yppbusiness » 26 Мар 2018, 19:47

Пишете си локациите де!
yppbusiness
 
Мнения: 12
Регистриран на: 11 Яну 2018, 16:06

Re: Купувам BTC за 200 лв.

Мнениеот freelancer » 26 Мар 2018, 20:25

guBaHe написа:Купувам BTC за 200 лв по курса горе в дясно в лева минус 0.75%.
Превеждам парите по Еконт 20-30 мин след първо потвърждение от мрежата.
Офертата е валидна при цена под $8400 / BTC.

Пишете тук или на лични.


Не че давам акъл, но топлата вода е вече открита...всички търговци на BTC първо искат парите, после превеждат крипто.
Повечето БГ търговци имат сметки в банки като П*Б, Ун*т...където вътрешните преводи пристигат веднага, и струват стотинки...
даже не ми се проверява за колко време Еконт предават парите, и срещу каква комисионна. Тук-там се намират сайтове (пр. localbitcoin),
където при сделката се ползва гаранционен портфейл (escrow). Та, стана ми любопитно, каква е идеята да се ползва Еконт?
Аватар
freelancer
 
Мнения: 32
Регистриран на: 11 Мар 2018, 22:29
Местоположение: Sofia-London

Re: Купувам BTC за 200 лв.

Мнениеот dqdo_vadi_rqpa » 26 Мар 2018, 21:12

Аз също търся като колегата, ако някой предлага биткойни до 500 лв. - да пише. Условията са ми като на колегата, затова използвам обявата му.
dqdo_vadi_rqpa
 
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Фев 2018, 18:07

Re: Купувам BTC за 200 лв.

Мнениеот guBaHe » 27 Мар 2018, 10:30

freelancer написа:
guBaHe написа:Купувам BTC за 200 лв по курса горе в дясно в лева минус 0.75%.
Превеждам парите по Еконт 20-30 мин след първо потвърждение от мрежата.
Офертата е валидна при цена под $8400 / BTC.

Пишете тук или на лични.


Не че давам акъл, но топлата вода е вече открита...всички търговци на BTC първо искат парите, после превеждат крипто.
Повечето БГ търговци имат сметки в банки като П*Б, Ун*т...където вътрешните преводи пристигат веднага, и струват стотинки...
даже не ми се проверява за колко време Еконт предават парите, и срещу каква комисионна. Тук-там се намират сайтове (пр. localbitcoin),
където при сделката се ползва гаранционен портфейл (escrow). Та, стана ми любопитно, каква е идеята да се ползва Еконт?


Колега, виж сега:
Тук има доста хора, които ме познават лично. С търговци не ми се занимава и с борси. Първо - количеството е малко. Второ - курса е неизгоден. При сделка без борса, печелят и двамата защото тоя, който ще ги купи не е натоварен с 3-5% от борсата, а аз съответно не съм "разтоварен" със същия процент от борсата, която има +-400-800 лв разлика в курса. Идеята е, че Еконт ми е наблизо и не за първи път ползвам услугите им. Комисионната им за 200 лв. е 2.40 лв. и след 10 мин можеш да отидеш да си вземеш парите в брой. Удобен начин да кешираш! Банката ще ми вземе от 80 ст. до 1.40 в зависимост към коя банка превеждам. Нямам сметки в изброените банки, а в такава, която не гледа с добро око на криптото и съм и клиент поради ред други причини. Обикновенно преводите към други банки излизат след 5-6 часа, а от - на другия ден, затова Еконт е добра опция за мен. Не съм от хората, които се излагат за 200 лв, че дори и за 500 или за 1000. Доста преди теб съм наясно с борси, escrow, начини на плащане и прочие и ако искам да излъжа някой няма да го правя тук, където ме познават.
Благодаря все пак, че ме светна за топлата вода. Поздрави и успешен ден. :)
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Купувам BTC за 200 лв.

Мнениеот freelancer » 27 Мар 2018, 20:23

guBaHe написа:Благодаря все пак, че ме светна за топлата вода. Поздрави и успешен ден. :)


Както е казано, шарен свят...неведоми са пътищата на търговията с крипто...успешни сделки желаем :)
Аватар
freelancer
 
Мнения: 32
Регистриран на: 11 Мар 2018, 22:29
Местоположение: Sofia-London

Re: Купувам BTC за 200 лв.

Мнениеот 99ufo99 » 29 Мар 2018, 10:28

Малко @offtopic , но е добре да го имате в предвид , за постоянни преводи на суми по Е@нт .. системата им е с свързана с Н@п .. и в един момент получателя на сумите ще получи уведомление да се яви да обяснява .. какви са тия постъпления и т.н. от там нататък филма придобива други отенъци :(
Нищо лично относно гореспоменатата компания , но ако има как , ползвайте по-малко технологично напреднала такава ;) ( разбирам колко парадоксално звучи , но уви .. живеем в Абсурдистан ) .
Аватар
99ufo99
 
Мнения: 209
Регистриран на: 13 Яну 2014, 21:08

Re: Купувам BTC за 200 лв.

Мнениеот a_vel » 29 Мар 2018, 10:35

@99ufo99 хубаво, че се сети да го споделиш, защото няма да споменавам в един друг известен форум за да не става реклама, как доста хора реват и си режат вените, защото имат доста постъпления по наложен платеж или парични преводи и сега са в джаза.
a_vel
 
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Юни 2014, 18:35

Re: Купувам BTC за 200 лв.

Мнениеот guBaHe » 29 Мар 2018, 13:45

Взел съм заем, върнали са ми заем... за 200 лв... Редовно изпращаме на детето пари по Еконт спешно ако трябва нещо.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Купувам BTC за 200 лв.

Мнениеот a_vel » 29 Мар 2018, 13:56

guBaHe написа:Взел съм заем, върнали са ми заем... за 200 лв... Редовно изпращаме на детето пари по Еконт спешно ако трябва нещо.


Отнася се за хора, които получават доста преводи. А ти дето си пратил на някого 200 лева или на месеца два пъти пращаш на дете то си пари едва ли някой му дреми и ще се занимава :D
a_vel
 
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Юни 2014, 18:35

Следваща

Назад към Покупка и Продажба на Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin