Кажете някой wallet за възстановяване чрез keystore

Модератори: ekrem, Moderators

Кажете някой wallet за възстановяване чрез keystore

Мнениеот petarv » 12 Окт 2020, 00:39

Значи сега се сетих, че преди години на един хард имах портфейл на Етериум и там имам 0.1 етъра. Но програмата е Geth и сега понеже версията е стара не може да се обнови автоматично а това е станало някакво досовско приложение с команди, с което няма оправия!
Разцепих се да опитвам различни портфейли и не става, какво е станало за толкова време, не мога разбера. На телефона с андройд сложих Crypto Wallet и там чрез адрес го вкарва, но само гледам, че са си там етърите, а за да превеждам ми иска фрази от думи, които ги нямам! Архивирал съм само keystore и парола.
Кажете някой wallet за win или андроид дето може да се вкарва keystore.
Мерси!
petarv
 
Мнения: 33
Регистриран на: 04 Юни 2013, 12:42

Re: Кажете някой wallet за възстановяване чрез keystore

Мнениеот mitko83 » 12 Окт 2020, 08:49

viewtopic.php?f=42&t=6252&hilit=mist&start=10

Прочети това, в my ethereum wallet си слагаш ключа и прехвърляш.
mitko83
 
Мнения: 12
Регистриран на: 14 Окт 2018, 19:52

Re: Кажете някой wallet за възстановяване чрез keystore

Мнениеот petarv » 12 Окт 2020, 22:20

Ей, значи не е истина колко изчетох и пробвах и тва не ще и не ще! Тоя https://www.myetherwallet.com/create-wallet ме препраща за офлайн, но там няма за инпортиране на съществуващ keystore! Направо не е истина, това колко се е променило, значи да не можеш нещо елементарно направиш!!! баси тъпотията, някъде няма ли някаква стъпка по стъпка и на английски как се вкарва съществуващ keystore с парола???
petarv
 
Мнения: 33
Регистриран на: 04 Юни 2013, 12:42

Re: Кажете някой wallet за възстановяване чрез keystore

Мнениеот petarv » 12 Окт 2020, 23:19

Ей, разбрах каква е работата, защо не работи на телефона! Предположих, че е от операционната система и се оказа така, тоя хауей, където го купих е с ограничени възможности за програмите, тия гледат да си набутват техни приложения и Гугъл плей не работи и вкарвам програмите от друг плей и има си рестрикции. Сложих на стрария ГСМ с оригинален андройд и менютата си излезнаха. Така, че оправихме проблема, сега чакам прехвърлянето!
petarv
 
Мнения: 33
Регистриран на: 04 Юни 2013, 12:42


Назад към ETH - Ethereum (Етериум)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin