Продаване на етериум от Coinbase

Модератори: ekrem, Moderators

Продаване на етериум от Coinbase

Мнениеот power4y » 29 Дек 2018, 16:34

Здравейте, имам малко количество етериум в Coinbase и искам да ги продам и да взема парите, но не ми дава да ги продам,иска ми да направя SEPA превод, а той е скъп.Има ли други варианти за теглене на парите от Coinbase? Ще съм ви благодарен ако ми помогнете, тъй като не съм наясно с нещата.
power4y
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Дек 2018, 16:20

Re: Продаване на етериум от Coinbase

Мнениеот 2GOOD » 29 Дек 2018, 21:16

power4y написа:Здравейте, имам малко количество етериум в Coinbase и искам да ги продам и да взема парите, но не ми дава да ги продам,иска ми да направя SEPA превод, а той е скъп.Има ли други варианти за теглене на парите от Coinbase? Ще съм ви благодарен ако ми помогнете, тъй като не съм наясно с нещата.


СЕПА-та е ай-евтиния вариант.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Продаване на етериум от Coinbase

Мнениеот Zheko » 29 Дек 2018, 22:07

За да изтеглиш пари от coinbase към българска банка, първо трябва банката ти да го позволява, второ, coinbase ще си удържи 10 евро за трансфера. Този линк може да е от полза http://banki.link
За момента аз лично виждам решение на проблема ти така:
1.Откриваш си банкова сметка в лева в банка дск.
2. Регистрираш се в kraken.com, и ако е нужно, се верифицираш.
3. Местиш етера от coinbase в kraken и това ще ти струва етер на стойност 1 цент.
4.Продаваш си етера за евро и еврото си го теглиш в банковата ти сметка в банка дск (пристигат левове). До 100 евро ако теглиш, кракен си удържа 9 евро цента за превода.

Така , ще платиш всичко на всичко 1 долар цент и 9 евро цента за трансферите и.... минимална комисионна за продажбата на етера в kraken. :D За момента, това е най опростения, а и изгоден вариант.

(Продай си етера в периода 04.01.2019 -12.01.2019 , според мен в този период цената ще е много по голяма от сегашната )!

Айде успех :)
Zheko
 
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Мар 2016, 12:34

Re: Продаване на етериум от Coinbase

Мнениеот 2GOOD » 29 Дек 2018, 22:20

Отличен пост на Жеко :clap:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars


Назад към ETH - Ethereum (Етериум)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], gorgar, ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin