Колко време отнема потвърждаване на транзакция?

Модератори: ekrem, Moderators

Колко време отнема потвърждаване на транзакция?

Мнениеот lz1nud » 15 Яну 2018, 09:42

Изпратих 0.1 етер до акаунта ми в Кракен, вече 40 мин, нищо не се случва. В портфейла ми дава 0/12 потвърждения. Някой може ли да каже колко се чака?
Аватар
lz1nud
 
Мнения: 26
Регистриран на: 31 Май 2017, 19:09

Re: Колко време отнема потвърждаване на транзакция?

Мнениеот filchef » 15 Яну 2018, 13:49

Ти не чете ли в темата за кракен че депозитите за фиат и крипто ще се бавят 2 бизнес дни най малко.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2248
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Колко време отнема потвърждаване на транзакция?

Мнениеот lz1nud » 15 Яну 2018, 14:40

Това ми е първи превод и затова малко паника настана, а и зададох мин фее....ще си чакам, пък да видим.
Аватар
lz1nud
 
Мнения: 26
Регистриран на: 31 Май 2017, 19:09

Re: Колко време отнема потвърждаване на транзакция?

Мнениеот filchef » 15 Яну 2018, 15:33

lz1nud написа:Това ми е първи превод и затова малко паника настана, а и зададох мин фее....ще си чакам, пък да видим.

С минимум фее се ще мине за два дни защото мрежата не е толкова натоварена както при биткоина - с тия котки дето ги развъждат се натовари до известна степен мрежата на етера но не е чак толкова трагично положението - той самия Кракен има проблем с депозитите а изкарването на пари и крипто е прекратено за 48 часа.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2248
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49


Назад към ETH - Ethereum (Етериум)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Sevo, viniamin

cron