Фонд за облачно копаене - dolevik.com

Копаене на биткойн и други криптовалути в облака

Модератор: Moderators

Фонд за облачно копаене - dolevik.com

Мнениеот karlosv » 22 Мар 2016, 01:47

Всички знаем рисковете от облачното копаене и като че ли https://dolevik.com/?_view=895 /реферален линк/ предлага най- доброто за сега решение ! Направен е фонд който инвестира в няколко сайта за облачно копаене .
Във фонда се влиза само и като си купиш акции . Основно предимство пред другите сайтове че можеш винаги да продадеш акциите на цена близка на която се ги купил / в някой случай и на по - висока цена / Търсят се най-добрите сайтове за инвестиране . Пуснати са два проекта - CMSHP с доходност около 170% годишно в момента е инвестирано в следните сайтове :
HashNest S7 14,7 %
HashNest S5 13,1 %
HashFlare SCRYPT 12,0 %
Bitminer 10,2 %
BitKnock 9,6 %
CLDMine 9,4 %
HashOcean 8,7 %
Genesis Mining Ethereum 8,1 %
BTC Slice 7,5%
Real Mining Service 6,8%
Цена на акциите около 0,195 цента могат да се купят на вторичният пазар / Номинал 0,2 долара /
BTMCMS- доходност около 80% годишно цена на акциите около 0,095 долара / номинал 0,1 долара /

На всеки 3 месеца се пускат нови акции и се гласува къде да се влагат средствата . В края на март ще има гласуване и нови акции ! В проекта съм от началото и многократно съм купувал и продавал акции и не е имало проблеми с неплащане . Мисля че сайта ще спре да плаща само ако всички сайтове спрат плащанията едновременно а това е значително по-малко вероятно да се случи . Всеки може да си инвестира по-отделно в сайтовете и да получи същият ефект с тая разлика че няма да може да си вземе средствата ако реши да се откаже . И дори ще му излезе по-скъпо защото тука се купуват повече мощности и цената е по-ниска ! А админите взимат само 5% от печалбата за организирането на сайта . Все пак всеки да инвестира колкото може да си позволи ! Успех на всички !
karlosv
 
Мнения: 8
Регистриран на: 09 Мар 2016, 23:56

Re: Фонд за облачно копаене - dolevik.com

Мнениеот LuckyBG » 22 Мар 2016, 09:14

Аз се закачих под колегата - реферален линк, засега всичко изглежда коректно и плащат редовно.

След като вече съм пряк участник в проекта, т.е. реален акционер, притежател на акции, мога да споделя и лични впечатления.

В момента се предлагат акции от два проекта:
1. CloudMining (CMSHP) - Акции с висок процент на доходност:
- акции (0,2$ по проект), но на вторични пазар могат да се закупят на цена: 0,192-0,194$/акция или около 5 акции за 1 долар
- дивиденти (реално) - за момента средно около: 0,00085-0,00090$ / на ден за притежавана акция
- РОИ - инвестицията се изплаща за около 250 дни
- За разлика от други облачни услуги - винаги можеш да продадеш акциите си на цена, близка до тази на която си ги купил (цената е стабилна и не е мръднала много от първоначално емитираната - 0,2$/акция, вече повече от 10 месеца)


2. Bitmakler CloudMining (BTMCMS) - Акции с балансирана доходност и умерен риск:
- акции (0,10$/акция по проект) - цената на вторични пазар е: 0,095$/акция
- дивиденти (реално) - 0,00020-0,00029$/на ден за акция

Идеята е следната: влагат се средствата, купувайки мощности в няколко различни - 4-5 сайта, ако някой от тях спре да плаща прихода намалява, но риска да спрат всички едновременно е малък и така винаги има някаква гарантирана печалба!

Вариантите да се инвестират средства са няколко:
- плащане с Bitcoin (без комисионна);
- превод на средствата в борсата BTC-e и закупуване на код (ваучер), който се ползва в сайта;
- плащане чрез Payeer, PerfectMoney или Advanced Cash.

Натрупаната сума в баланса също може да се изтегли по много начини, един от който също е в биткойни.

Длъжен съм да Ви предупредя, бъдете внимателни и инвестирайте разумно!!!

Успех с Dolevik.com
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Фонд за облачно копаене - dolevik.com

Мнениеот LuckyBG » 26 Мар 2016, 22:15

Вече втори ден, цената на акциите на проект (CMSHP) се задържа над номиналната 0,20$.
В момента цената, на която се търгуват е около 0,205-0,207$ за акция, като е имало пик и до 0,215$.
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Фонд за облачно копаене - dolevik.com

Мнениеот karlosv » 28 Мар 2016, 09:30

Към момента теглено на средства от dolevik може само с кодове /ваучери / , причината е проблеми с poloniex ! Тези кодове ви се изпращат на електронната поща и след това ги осребрявате на борсата . Процеса е автоматичен и отнема около минута . С три борси работи dolevik : https://btc-e.com/ ; https://exmo.com/?ref=146288 - реферален линк ; https://www.livecoin.net . Последната не препоръчвам защото обработката е ръчна и отнема време ! Еxmo поддържа всички по - известни криптовалути , няма такса за теглене /освен таксата на мрежата/ и ползвам нея от известно време . Забравих да спомена , че вход и изход от борсите с кодове няма такси !
karlosv
 
Мнения: 8
Регистриран на: 09 Мар 2016, 23:56

Re: Фонд за облачно копаене - dolevik.com

Мнениеот LuckyBG » 05 Апр 2016, 12:39

В момента в Dolevik, тече гласуване за цена на акция при обявяване на нова емисия за двата проекта по отделно, както и за инвестирането (разпределението) на ресурса в различни облачни услуги, т.е. реално акционерите гласуват и избират сайтовете (услугите), където да се инвестират набраните средства според тежестта на гласа си (притежаваните акции от съответния проект).
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Фонд за облачно копаене - dolevik.com

Мнениеот LuckyBG » 15 Апр 2016, 11:11

Трета емисия акции (15 април - 15 май)
От днес, след протеклото 2 седмици гласуване за цена на акциите от новите емисии и къде да бъдат инвестирани средствата, вече са пуснати за продажба акциите от новата (трета) емисия за двата проекта:

1. CloudMining (CMSHP) - Акции с висока доходност :
- акции: за продажба 1 000 000 акции на цена: 0,20$/акция
След провело се гласуване от притежателите на стари акции беше решено средствата от новата емисия да се инвестират и разпределят както следва (в %):
HashOcean 15.1%
HashFlare ETHash 15.0%
Genesis Mining Ethereum 13.3%
CLDMine 12.8%
HashNest S7 12.7%
BitsRapid 11.8%
HashFlare SCRYPT 10.2%
Real Mining Service 9.1%

2. Bitmakler CloudMining (BTMCMS) - Акции с балансирана доходност и умерен риск:
- акции: емитирани 1 000 000 акции на цена: 0,10$/акция

Инвестирайте разумно!!!

Успех с Dolevik.com.
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Фонд за облачно копаене - dolevik.com

Мнениеот todorgit » 26 Апр 2016, 19:41

Ще пробвам с 0,025 бтк закачил съм се на колегата от 1 -ят пост :)

и линк ако има желаещ https://dolevik.com/?_view=7913
todorgit
 
Мнения: 28
Регистриран на: 21 Юни 2015, 11:56

Re: Фонд за облачно копаене - dolevik.com

Мнениеот unreax » 27 Апр 2016, 08:36

И аз мисля да пробвам :)
unreax
 
Мнения: 7
Регистриран на: 16 Мар 2016, 14:33

Re: Фонд за облачно копаене - dolevik.com

Мнениеот LuckyBG » 27 Апр 2016, 09:28

todorgit написа:Ще пробвам ... закачил съм се на колегата от 1 -ят пост :)


Ще взема да се обидя, направо се почувствах пренебрегнат xD

П.С. И аз за karlosv съм се закачил, ама закачайте се и за други ... че много ще натежи клона, всички на едно място :)
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Фонд за облачно копаене - dolevik.com

Мнениеот LuckyBG » 16 Май 2016, 11:16

Изтече срока за последната трета емисия с цена 0,200$/акция. Събраните средства са над 110000$.

От днес вече ще може да се търгуват акции само на вторичния пазар (между притежателите на акции) - като цената в момента е доста над номиналната - между 0,208-0,211$.

Нова четвърта емисия се очаква евентуално към месец юли.

Иначе, всичко върви нормално, плащат дивиденти всеки ден, не е имало никакви проблеми откакто съм се включил там.

Успех.
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Следваща

Назад към Cloud Mining

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin