MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Копаене на биткойн и други криптовалути в облака

Модератор: Moderators

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот PeshoPeshkata » 23 Мар 2015, 15:41

..
Последна промяна PeshoPeshkata на 05 Апр 2015, 14:14, променена общо 1 път
PeshoPeshkata
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Мар 2015, 15:34

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот georgi » 23 Мар 2015, 17:18

Голям диалог се е създал и там. Виж аз така или иначе инвестирах, качих си снимките от профила и съм доволен, а само времето ще покаже наистина дали е понзи схема или не.
georgi
 
Мнения: 8
Регистриран на: 21 Мар 2015, 17:01

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот kopacha » 23 Мар 2015, 19:35

Звучи наистина обещаващо. Аз влизам с двата крака !!! От 2 месеца се каня и ме е яд само че изгубих толкова време. Тук интересното е че има и други благинки които сами по себе си струват нещо е разбира се повечето неща не са кой знай какво , но примерно Смарт фона който ти подарявят е много як. Аз съм го виждал и сам по себе си струва поне 100 евра той :)
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот marincho » 23 Мар 2015, 21:03

kopacha написа:но примерно Смарт фона който ти подарявят е много як. Аз съм го виждал и сам по себе си струва поне 100 евра той :)


Минимум :lol:
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот 2GOOD » 23 Мар 2015, 22:47

marincho написа:
kopacha написа:но примерно Смарт фона който ти подарявят е много як. Аз съм го виждал и сам по себе си струва поне 100 евра той :)


Минимум :lol:


хахахах :lol: :lol:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот kopacha » 23 Мар 2015, 23:05

хахахха ми така де :)) ЛТЦгеара ни смартфон ни чехли ни вибратор нищооооооооо :)))
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот guBaHe » 27 Мар 2015, 16:23

Да бе, какво стана с тоя Криско, набиха ли го най-накрая ?
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот he3k » 28 Мар 2015, 13:41

...
Последна промяна he3k на 29 Мар 2015, 11:17, променена общо 1 път
he3k
 
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Мар 2015, 13:13

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот larry12 » 28 Мар 2015, 18:29

he3k написа:Пичове, май хабер си нямате за какво става дума. Накратко ще се опитам да ви разясня за какво става дума. http://byxpress.com/ - Основателите са 5ма, единия е създател на вайбър, другия е топ предприемач под 30 години(на около 27 е и за него работят около 500 000 - 600 000 души), има 2ма българи (в топ 100 IT специалисти са), и последния честно казано не знам кой е. Сайта http://byxpress.com/ искат да стане един от най-посещаваните, наистина влезте на 23 май ще работи официално(на тази дата ще има и global event в Любляна), сега е бета версия, много удобен сайт, опитват се да съберат всичко необходимо в един сайт. Говорите за някакви 9000 $ не знам си кво... Е няма такива цени... Има 2 вида акаунт за сайта, с които можете да правите пари- Basic i VIP. Basic= струва 200 евро, получавате дебитна карта, право да посещавате семинари безплатно, водени от онзи топ предприемач под 30 години, профилна страница, в която можете да си рекламирате бизнеса например ( примерна страница : http://ideal.byxpress.com/ ). VIP=струва 1200 евро, получавате дебитна карта, семинари отново, отново профилна страница, НО получавате и 1000 mcoin, правото да си закупите мина (струва 500 евро), която копае още mcoin, и много готин смартфон на име Mphone (2 ГБ рам, 8 ядрен процесор, 14 МП камера СОНИ, 5.5 инчов дисплей, АБЕ ТЕЛЕФОНА Е СУПЕР, по-хубав е от разни галаксита и други щуротии). А споменах ли, че всеки път, когато използвате телефона правите трафик? Какво е трафик? Най-просто казано, ако имате акаунт - с трафика правите пари. Как се прави трафик? Всеки път когато си ползвате телефончето (Mphone), правите пари, които отиват в сметката на вашия акаунт. Трафик се прави и по друг начин, когато хора посещават вашата профилна страница или когато сте се логнали в byxpress.com и си цъкате на компа. Аз лично имам VIP акаунт с мина (дадох 1700 евро), и за една седмица направих 24.70 евро, само като се логвах в сайта, гледах клипчета в youtube, теглих филми от замунда и т.н. Шефката на сладоледи Карил (жена на 73 години), също има акаунт и за една седмица е натрупала трафик за 15 евро... Това е жена на 73 години, играла е на игри във фейсбука и е разглеждала снимки.... Сега за въпросните Mcoini... ЕДИНСТВЕНО МИНАТА МОЖЕ ДА КОПАЕ, това е направено с цел да не се изразходят, както се случи с биткойн. Все пак и мкойните ще се изразходят, но след 111 години, ако някой от вас е жив тогава, ще му стисна ръката от отвъдното. http://coinsrace.com/#1#page-mining ето по-подробно. На 01.01.2015, стартираха двата сайта ( http://byxpress.com/ и http://coinsrace.com/ Акаутна ви е еднакъв и за двата сайта), и цената на мкойна беше 0.10 евро цента, днес е 0.56 евро цента. На всяко 15 число се обновява цената. Понеже казах накратко, стига толкова, понеже ако не съм ви отегчил вече, това ще стане... Единствено ме е яд, че не си направих акаунта с отварянето на сайта, понеже мината копаеше по много повече на ден(не знам дори колко). Ако имате някакви въпроси, ако мога, ще отговоря. Извинявам се за грешки....



Бате я ни кажи за тоя световноизвестният китайски телефон mphone и изразходването на биткойните......


Изображение



пс : Всъщност какво общо изобщо имате с виртуалните валути освен "coin" в името на "монетата" ви ? Щото нещо не моА да се сетя коя нормална борса ще ви приема смешната монета която се генерира от "мина" която е виртуална и никой реално не копае нищо а просто се генерират едни числа в акаунта ви ? Нека да позная, планират след като се накопае достатъзно mcoin-и да пуснат и онлайн магазин в който да ги харчите нали ? Направи една справка какво се случи с XPY....и то при положение че като цяло имаше доста повече замисъл над цялата история, да не говорим пък за нечовешката тъпотия с генериране на трафик, тая тема няма грам място в биткой форум....по-добре си промотирайте shit coin-а в някой сайт от типа "как да печелим пари от интернет".
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: MCOIN - Новото лтцгеар или ще извадим някой лев ?

Мнениеот top_kalitko » 28 Мар 2015, 18:58

Мдаа, и аз съм събрал няколко милиона койнчета от Темпъл рън, колко да им искам :-) . Абсолютно подкрепям Лари, че мястото на тази тема не е за този форум.Въпреки, че съм съвсем "пресен" тук, считам, че темите трябва да касаят изключително биткойна и всичко свързано с него, а не разни 100%-ви пирамиди. Има достатъчно места в интернет, където всеки може да си рекламира "бизнеса".
top_kalitko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 14 Фев 2015, 11:27

ПредишнаСледваща

Назад към Cloud Mining

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin